Ось чому якщо ігнорувати цей факт, то можна позбутися зубів

Чому болять ясна і що з цим робити? З проблемою хвороби ясен хоч раз у житті стикався кожен з нас. Ситуація неприємна, більш того, якщо ігнорувати цей факт, то можна позбутися зубів.

Ясна є щільна тканина, вона підтримує наші зуби і служить захистом їх коренів від всякого роду пошкоджень. Часто буває так, що вони починають хворіти і кровоточити. Проблема поширена, і з нею хоч раз у житті стикався кожен з нас.

Ясна можуть хворіти через випадкові травми, які виникають в наслідок таких дій як розжовування твердої їжі, в тому числі спроба розламати шкаралупу горіха, насіння. Можливо ви не акуратно чистили зуби зубною щіткою і травмували ясна, де утворилися подряпини, роздратування і потертість. Може бути ви випили занадто гарячий напій або з’їли занадто гарячу сосиску.

При стоматиті так само можуть виникнути больові відчуття в яснах. У порожнині рота з’являються маленькі виразки. Вони виникають з різних причин: через травми, стреси, алергічних реакцій на певні продукти, зубну пасту, ополіскувач для рота.

Є такі захворювання порожнини рота, як пародонтит і періодонтит, при яких виникає набряк і больові відчуття. Вони виникають через недостатню гігієну порожнини рота. Так само може виникнути зубний камінь, де розмножуються бактерії і тягнуть за собою запалення. При несвоєчасному лікуванні може виникнути інфекція зубного кореня і нагноєння. Тому ігнорувати цю проблему не бажано.

При виникненні болю ясен, необхідно перш за все визначити причину. Якщо при стоматиті і травмах біль може пройти сама протягом днів, то при інфекціях і абсцес без лікарської допомоги не обійтися.

Не відкладайте візит до стоматолога і своєчасно приділяйте увагу своєму здоров’ю.

УВАГА! Інформація надана виключно в інформативних цілях. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я.

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал