Ось це так! Продукти, які містять гормон жіночої молодості, доступні кожної!

Жінка завжди хоче виглядати привабливо і бути красивою. Наша краса і молодість йдуть зсередини! Тому вкрай важливо те, що ви їсте кожен день. Дізнайтеся прямо зараз, які продукти харчування можуть вплинути на гормональний фон і поліпшити стан зовнішності і здоров’я жінки! Бути красивою дуже просто …

Ось це так! Продукти, які містять гормон жіночої молодості, доступні кожної!

Але краса йде зсередини і це в першу чергу здоров’я. І на жіноче здоров’я дуже сильно впливає гормональний фон – вміст в організмі гормонів. Одна група з таких саме жіночих гормонів називається «естрогени». В принципі вони є і в чоловічому організмі, але в значно меншій кількості і впливають на стан зовнішності і здоров’я чоловіка тільки в ситуації їх явного надлишку.

Основна дія естрогенів направлено на забезпечення дітородної функції жінки. Естроген – слово, яке складається з двох частин :

oistros – невгамовне бажання, пристрасть-

genes – викликає.

Або інший більш дослівний переклад – жвавість (яскравість) + рід.

Якщо так можна сказати, це гормон сексуальності. І саме округлі форми, груди і навіть жіноче «хихикання» – забезпечуються з точки зору медиків саме цими гормонами.

Тому природно дефіцит естрогену проявляється в:

 • депресія і різка зміна настрою
 • збільшення ваги
 • припливи
 • швидка стомлюваність
 • занижена самооцінка і неуважність до своєї зовнішності
 • зниження сексуального потягу і чутливості.

 

Саме тому його ще називають гормоном молодості.

Поки жінка відчуває себе жінкою і привабливою, вік не грає ролі. Але просто за цими ознаками неможливо поставити собі діагноз – знижене кількість естрогену. І депресія і стомлюваність можуть бути результатом маси інших захворювань. Визначити рівень гормонального фону можна тільки здавши аналізи.

І саме лікарі після аналізів призначають замісну або лікувальну гормонотерапію. Але вже всіма підтверджено і доведено, що штучні гормони діють значно жорсткіше і сильніше, ніж фітоестрогени – рослинні гормони. Основна проблема гормонотерапії в тому, що при тривалому надходженні в організм штучних гормонів, власний організм жінки фактично перестає їх виробляти (при тому, що вони так були в дефіциті). І відновити цей процес після вже неможливо.

Фітоестрогени ж діють значно м’якше і не настільки агресивно. Тому при виявленні у себе зниженого рівня естрогенів, краще підтримувати їх рівень вживанням продуктів і трав, що містять рослинні гормони.

Це до речі і хороший спосіб вирівняти гормональний фон після пологів, коли різке падіння кількості вироблюваних естрогенів призводить до післяпологової депресії і сильному випадання волосся. Є 3 види рослинних гормонів з естрогенної активністю: ізофлавоноїди, лігнани і куместани.

Естрогени в продуктах харчування:

 • Насіння льону.

Це продукт № 1 за кількістю рослинних гормонів (група лігнанів, що володіють естрогенної активністю). Крім гормонального дії у насіння льону багато і інших корисних для жіночого організму властивостей (протипухлинні, очищення організму, антиоксидантні властивості …).

 • Рослинний гормон лігнан міститься також в насінні кунжуту і соняшнику.
 • Бобові (горошок зелений, квасоля, нут) і в першу чергу соя, так як вони містять ізофлавоноїди – вид фітоестрогенов.

Але медики все більше говорять про те, що велика кількість сої не корисно для організму. Тим більше, що за останніми даними 90% сої – генномодифікована.

 • Кава.

Дослідження, яке проводилося з жінками, які вживали в день до 500 мл кави, показало, що у 90% з обстежених рівень естрогену був підвищений на 70%.

 • Абрикоси.

Естрогени також присутні в наступних травах:

 1. шавлія
 2. хміль
 3. корінь женшеню
 4. арніка
 5. ромашка
 6. липа
 7. корінь солодки

УВАГА! Інформація надана виключно в інформативних цілях. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я.

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал