Ось як видалити зубний наліт за 5 хвилин без походу до стоматолога! Перевірено на власному досвіді

2 дивовижних домашніх рецепта для повноцінної гігієни порожнини рота!

Зубний наліт – це скупчення відходів на поверхні зубів, які можуть викликати неприємний запах з рота і інші проблеми з порожниною рота.

Це проблема виникає, коли харчові залишки тверднуть на зубах і викликають кровотечу і галітоз. Хоча остаточного вирішення цієї проблеми немає, але є кілька природних засобів, які можуть полегшити її.

Наліт на зубах – ця поширена проблема для курців і любителів кави, ви повинні знати, що це може викликати додаткові проблеми.

Ми рекомендуємо відвідувати стоматолога два рази в рік для чищення. Це дорога і ефективна процедура, але навіщо платити, коли є неймовірний засіб, яке може видалити зубний наліт вдома!

Ось що вам потрібно зробити:

 • Рецепт №1.

Інгредієнти:

 1. Половина літра води.
 2. 60 грам борошна з горіхової шкаралупи.

Приготування:

Залити кип’яченою водою і 60 грам борошна з горіхової шкаралупи в каструлю, потім тушкуйте цю суміш на повільному вогні протягом 10 хвилин.

Ви повинні отримати пасту, подібну зубної пасти, яку ви повинні використовувати для чищення зубів протягом 5 хвилин два рази на місяць

 • Рецепт №2.

Інгредієнти:

 1. Половина літра води.
 2. 2 столові ложки соку лайма.
 3. 2 столові ложки подрібнених насіння соняшнику.

Приготування:

Замочіть інгредієнти в каструлі на годину, потім використовуйте суміш для чищення зубів два рази на місяць протягом 5 хвилин. Це видалить зубний камінь і зубний наліт з ваших зубів.

Гігієна порожнини рота дуже важлива для ваших зубів і вашого загального стану здоров’я. Крім потворного зовнішнього вигляду, ви також збільшите ризик ряду серйозних захворювань.

Поради:

 1. Ви повинні чистити зуби протягом 2 хвилин після кожного прийому їжі, приділяючи особливу увагу молярам.
  Використовуйте натуральну зубну пасту, оскільки комерційні зубні пасти дуже агресивні і завдають шкоди вашому рівню рН в порожнині рота.
 2. Також рекомендується щовечора використовувати зубну нитку, щоб видалити всі залишки їжі з ваших зубів. Ви також можете використовувати рідину для полоскання рота, щоб добре очистити порожнину рота.
 3. Нарешті, вирушайте на звичайну стоматологічну перевірку два рази в рік, щоб виявити будь-які проблеми, що вимагають фіксації.

Якщо у Вас серйозні проблеми зі здоров’ям або сильні болі, рекомендуємо Вам звернутися за консультацією до лікаря. Самолікування може бути небезпечно для Вашого здоров’я.

УВАГА! Інформація надана виключно в інформативних цілях. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я.

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал