П’ять способів допомогти собі при здутті живота

Здуття живота завжди застає настає зненацька, воно завжди починається невчасно, і завдає масу незручностей, а також може поставити вас в дуже незручне становище. Але ви можете допомогти собі самі, досить знати декілька способів, про які ми вам зараз і розповімо.


Здуття живота – це надлишкове скупчення газів в кишечнику, яке часто супроводжується розпиранням, почуттям переповненості і больовими відчуттями. Причини можуть бути різні: вагітність, з’їдений продукт, що викликає підвищене газоутворення, переїдання, і т.д.

Імбир

Цей корінь здавна славиться своїми лікувальними властивостями. У ньому міститься величезна кількість корисних компонентів, в тому числі і ті, які допоможуть впоратися з здуттям. У імбирі міститься фермент, який допомагає шлунково кишковому тракту нормально функціонувати.

Банани

В цьому фрукті міститься величезна кількість калію, який сприяє виведенню з організму надлишків води. Якщо здуття живота викликано затримкою рідини в організмі, то банан в два рахунки вирішить цю проблему. Якщо після солоних огірків, грибів, ви відчули здуття, то з’їжте три банана протягом дня.

Лимон

Лимонний сік ідентичний з тим соком, який виділяється при роботі шлунково-кишкового тракту. Саме тому при здутті, печії та інших проблемах рекомендується пити воду з лимоном або з лимонним соком.

Авокадо

В ньому також як і в банані міститься величезна кількість калію. Разом з тим в ньому містяться антиоксиданти, які в цілому сприятливо впливають на здоров’я, в тому числі і на роботі кишечника.

Огірок

Огірок – один з чималих овочів, який майже повністю складається з води. Тому щоденне вживання цього овоча запобігає зневодненню організму і допоможе при здутті і зайвому газоутворенню.

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал