П’ю каву, щоб врятувати печінку від токсинів! Важливо після прийому алкоголю …

Ця новина порадує всіх, хто любить каву і не відмовляє собі в задоволенні іноді випити келишок-другий вина чи іншого спиртного напою.

Кава допомагає печінки відновитися, захищає її від токсинів і продовжує молодість важливого органу! Але тільки в тому випадку, якщо приготувати правильної кави …

Як правильно пити каву

Кращий спосіб пити каву для очищення печінки – середземноморський. Так робить безліч довгожителів Середземномор’я, навіть не підозрюють про те, що такі проблеми з печінкою.

Випий вранці чашку свіжозвареної меленої кави без цукру, потім заїж її невеликою кількістю вершкового масла. Дози масла, яка поміщається на кінчику ножа, буде цілком достатньо. Найкраще снідати через 1 годину після чашки цілющого напою.

Кава – прекрасний жовчогінний засіб і спрацює вранці якнайкраще: жовчний міхур повністю спорожниться. Ніякого цирозу, ніяка жовчнокам’яна хвороба після такої регулярної процедури не загрожують твоєму організму!

Також кави з маслом сприяє зниженню холестерину в крові і є профілактикою захворювань серцево-судинної системи.

Якщо ти категорично не прийняту каву без цукру, не турбуйся: можна пити напій з цукром в оздоровчих цілях, але обов’язково – з вершками або молоком в такому випадку. Печінка, як і мозок, любить цукор і любить корисні жири, що містяться в молоці.

УВАГА! Інформація надана виключно в інформативних цілях. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я.

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал