Перестала купувати губки для миття посуду. І ось причина!

Знаєте, яке найбрудніше місце на кухні? Ні, не відро для сміття і навіть не холодильник. А кухонний спонж. Та сама губка, якою господині щодня старанно вичищають посуд. Парадокс, але спонж теж потрібно мити. Навіть більше: дезінфікувати. А як зробити це найбільш ефективно, ми і розповімо в цьому огляді.

Мільярди бактерій живуть на кожному квадратному сантиметрі вашої «чистої» мочалки для посуду.

Те, що посуд треба мити частіше, немає необхідності доводити. Але ось головний інструмент в боротьбі за чистоту тарілок теж потрібно регулярно прати. Навіть дезінфекції, як медичні інструменти.

Потрібні аргументи? Задумайтесь: згідно з лабораторними дослідженнями, на одному квадратному сантиметрі кухонного спонжа можуть з комфортом проживати близько  30 мільярдів (!) різноманітних бактерій . Не кажучи вже, що пориста поверхня – ідеальний притулок для цвілі. Звучить не сильно апетитно, правда?

Відбілювач – найнадійніший засіб для знищення бактерій з поверхні губки

Щоб знизити рівень «споживання» потенційно небезпечних бактерій, губки потрібно регулярно (в ідеалі – щодня) мити. Як зробити це правильно, все ті ж дослідники також встановили в ході польових випробувань. Порівнявши ефективність популярних в мережі лайфхаків, вони прийшли до висновку: найбільша кількість бактерій вбиває  відбілювач .

«Ванна» з відбілювачем

А тому щодня влаштовуйте кухонним губкам «ванну» в мисці або тарілці з чистою водою і 3/4 мірної склянки відбілювача. Дайте відмокнути 5 хвилин, а потім ретельно сполосніть.

А ще краще – міняйте губку частіше. Хоча б кожні тиждень-два

 

Поділитись в соцмережах 👍
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал