Подолання артриту: поради для позбавлення від болю і нерухомості суглобів в домашніх умовах

Існує кілька станів опорно-рухового апарату і нервової системи, які можуть викликати труднощі з повсякденним життям, включаючи питво, їжу, особисту гігієну і загальну мобільність. Одним з таких станів є запалення суглоба, зване артритом.

 • Як виглядає артрит?
  Якщо у вас є болі в суглобах, які посилюються певними типами рухів, це може бути через артриту. Важливо відзначити, що артрит повинен бути діагностований ревматологом або лікарем загальної практики. Крім того, артрит впливає на людей по-різному. Для деяких біль може бути гірше вранці, а для інших це може бути болючим протягом дня.

З’являються також малорухливість суглобів і м’язів, що ускладнює повсякденне життя.

 • Як ви можете доглядати за суглобами?
  Біль в суглобах і нерухомість в зв’язку з артритом є складним завданням. Уражені суглоби зазвичай менш стабільні і слабкіше, ніж незачеплені суглоби. Як тільки у вас діагностують артрит, важливо стежити за своїми суглобами і м’язами, щоб запобігти подальшому збитку. Майте на увазі, що навіть невеликі зміни в способі переміщення, виконання дій і завдань можуть значно знизити тиск і навантаження на суглоби.
 • Досить відпочивайте
  При виконанні завдань в будинку або в співтоваристві завжди знаходите час для відпочинку.
 • Розумійте свої межі
  Не забувайте, що не можна перестаратися до того, як з’явиться біль і скутість. Ви можете відчувати себе добре, але занадто велика кількість стресу може привести до болю в наступні дні.
 • Вправи!
  Регулярні фізичні вправи важливі. Це допомагає в підвищенні гнучкості суглобів і зменшенні м’язової напруги.
 • Підтримуйте хорошу поставу
  Завжди пам’ятайте про підтримку гарної постави при виконанні вправ. Наприклад, стоячи, ви повинні рівномірно розподіляти вагу на обох ногах. Якщо ви намагаєтеся підібрати предмет на підлозі, зігніть ноги в колінах і не намагайтеся підняти його, нахилившись на талії або в спині.
 • Використовувати мобільні пристрої і гаджети
  Допоміжні пристрої і гаджети можуть зробити ваше життя простіше. Це продукція з корисними функціями, які допоможуть вам захистити вас від подальшої травми. Існує широкий спектр допоміжних засобів для мобільності і допоміжних пристроїв, які можна придбати на ринку. Приклади цих продуктів включають легкі відкривачки для пляшок із захопленням, рукавички для артриту, рейки ванни, гачок для кнопки і багато іншого.
  Засоби і гаджети полегшують біль, зменшуючи навантаження на суглоби при русі. Вони можуть допомогти вам зберегти енергію і робити щось на свій розсуд.

УВАГА! Інформація надана виключно в інформативних цілях. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я.

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал