Походи до стоматолога їй більше не потрібні! Всього 1 паперова пачка з аптеки, за смішну ціну

Одна моя знайома замість частих походів до стоматолога кожну весну заготовлює кору дуба. Ефективний рецепт відвару для здорових і міцних зубів їй підказала одна сибірська травниця. Результат дійсно вражає!

Ополіскувач для порожнини рота – важливий атрибут щоденної гігієни. Зубна щітка не здатна проникати в так звані важкодоступні місця. Нею неможливо повністю обробити небо, язик, ясна і щоки.

Ополіскувач для порожнини рота

Ополіскувач для порожнини рота виконує надзвичайно важливі функції: дезодорує, вбиває бактерії в порожнині рота, відбілює, навіть лікує карієс і кровоточивість ясен!

Полоскання рота корою дуба для зміцнення ясен і зубів

ТОБІ ЗРОБИТЬСЯ

  • 3 ст. л. подрібненої сухої кори
  • 1 ст. води

ЗАСТОСУВАННЯ

  1. Поклади в каструлю подрібнену суху кору дуба, залий склянкою окропу і грій на водній бані протягом приблизно 25 хвилин під закритою кришкою. Потім проціди відвар і добре вичави сировину.
  2. Зберігай ополіскувач в холодному місці, наприклад на нижній полиці холодильника. Термін придатності – не більш двох днів. Відвар можна застосовувати 7-8 разів на день.

Кора дуба – одне з найефективніших засобів для боротьби з хворобами зубів і ясен, особливо при виразках, запальних захворюваннях слизових оболонок рота, глотки і гортані. Також відвар ефективний для профілактики і лікування пародонтозу, в тому числі в період вагітності, коли більшість медичних препаратів протипоказано.

Дуже радує, що кора дуба в аптеці є завжди і продається за смішною ціною. Ідеальний засіб, здорово виручає!

УВАГА! Інформація надана виключно в інформативних цілях. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я.

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал