Покладіть ці два інгредієнта в каву – всього лише після 2 ложок, жир на животі зникне, і ваш метаболізм буде швидше, ніж будь-коли (РЕЦЕПТ)!

Немає сумнівів, кава найбільш популярний ранішній напій в усьому світі. З одного боку, вона миттєво підвищує рівень енергії і готує вас на день вперед. Крім того, вона має цілий ряд інших переваг для здоров’я, таких як поліпшення обміну речовин, при прийомі в розумних кількостях, вона зберігає ваше серце.

Змішуючи ці активні компоненти в каві, ви швидко скинете пару зайвих кіло без необхідності робити будь-які дієти або зміни способу життя.

Чому ця комбінація настільки сильна?

  1. Кориця. Дуже корисна для здоров’я. Це надійний протизапальний представник, який зменшує запальні процеси в організмі. Крім того, вона сповнена антиоксидантами. Також знижує рівень цукру в крові за рахунок підвищення метаболізму. Вона підтримує розпад цукру, який перетворюється в енергію. У цьому рецепті кориця запобігає накопиченню жиру в організмі.
  2. Кокосова олія. Є ще одним подарунком від природи, яка пропонує довгий список переваг для здоров’я. Вона в основному складається з середнього ланцюга жирів, які система травлення відразу відправляє в печінку. Найкраще переваги кокосової олії для зниження ваги є те, що вона, природним чином встановлює метаболічний процес і більш ефективно спалює жир.
  3. Мед. Може містити багато цукру, однак це натуральний цукор, який тіло перетворює в енергії. Мед багатий найважливішими мінералами, такі як солі заліза, цинк, кальцій, калій і фосфор. Крім того, мед містить ніацин, фолієву кислоту, вітамін С, рибофлавіном і вітаміном B6.

Те, що вам буде потрібно:

  • 1/2 чашки меду
  • 3/4 склянки кокосової олії
  • 1 чайна ложка кориці
  • 1 чайна ложка какао (за бажанням).

Приготування:

Перемішайте пасту шляхом змішування всіх активних інгредієнтів разом. Зберігайте в скляній тарі в холодильнику.

Приготування:

Додайте 1-2 чайні ложки суміші в чашку свіжозвареної кави. Добре перемішайте і насолоджуйтеся ранковим жироспалювальним напоєм!

УВАГА! Інформація надана виключно в інформативних цілях. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я.

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал