Попрощайтеся з волоссям на обличчі з цими простими домашніми рецептами, ефект перевірено!

Ці природні рецепти можуть змусити ваше волосся на обличчі зникнути назавжди

Небажані волосся на обличчі можуть викликати особистий дискомфорт для тих, хто цього не хоче. Волосся на обличчі викликані незбалансованими гормонами, дисфункцією щитовидної залози і спадковістю. Ліки та інші методи лікування можуть допомогти вам позбутися від цього волосся тимчасово, проте є деякі природні засоби, які можуть допомогти вам позбутися від цієї проблеми природно, без побічних ефектів. Ось список цих домашніх засобів:

 • Маска з лимона і меду
  Використовуючи цей засіб для обличчя з лимоном і медом, ви можете отримати неймовірні результати. Змішайте 1 столову ложку меду і 1 ½ столових ложки лимонного соку і нанесіть суміш на області особи, де у вас є небажане волосся. Масажуйте шкіру протягом 2-3 хвилин, залиште на 30 хвилин, потім змити.
 • М’ята
  Однією з основних причин небажаного волосся на обличчі є надлишок андрогенних гормонів. Чай м’яти можна використовувати для регулювання виробництва цього гормону. Цей чай простий в приготуванні: одна чашка окропу і 1 їдальня ложка сушеної м’яти або 5-6 листя свіжої м’яти. Тримайте суміш закритою протягом 5-8 хвилин, потім випийте після того, як процідити. Вживання 1 чашки цього чаю кожен день може допомогти вам позбутися від цієї проблеми.
 • Паста з папайї і куркуми
  Видалення волосся – одне з багатьох переваг папайї. Візьміть пасту з сирої папайї і додайте до неї порошок куркуми (½ їдальні ложки). Нанесіть пасту на обличчя і масажуйте протягом 15 хвилин, потім змийте для отримання неймовірних результатів. Використовуйте це один раз в тиждень для досягнення найкращих результатів.
 • Яєчна маска
  Яєчна маска – це саморобний засіб, яке можна використовувати для видалення волосся на обличчі. Візьміть один сирий яєчний білок, додайте 1 столову ложку цукру і 1/2 ст. ложки кукурудзяного борошна. Помістіть в блендер, щоб зробити густу пасту, і застосуєте до області з небажаними волоссям. Залишити сохнути і зняти маску. Коли ви знімете маску, волосся теж вийдуть.

Використання вищезазначених засобів допоможе вам позбутися небажаного волосся на обличчі, не використовуйте, якщо ви чутливі до будь-якого з використовуваних інгредієнтів.

 

УВАГА! Інформація надана виключно в інформативних цілях. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я.

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал