Позбавтеся від астматичних нападів з цим напоєм! (Рецепт)

Відмовся від інгаляторів! Смачний і корисний напій допоможе позбутися від астматичних нападів!

Астма це респіраторне захворювання, яке викликає надзвичайну складність дихання через накопичення слизу в бронхах. Це аутоімунне захворювання, яке може викликати запалення легенів, а також слабкість і задишку.

Люди страждають астмою використовують медичний пристрій, відомий як інгалятор. Але це може викликати потенційно небезпечні побічні ефекти через що містяться в ньому хімічних речовин, в тому числі і стероїдів.

Цікаво, що деяким людям вдалося вилікувати напади астми, зменшивши використання цих інгаляторів.

Набагато краща альтернатива полягає в тому, щоб вживати здорову їжу і намагатися полегшити напади астми природним шляхом. Вам просто потрібно знати, які продукти дозволені вам, а які слід уникати.

Переваги морквини: найбільш важливою живильною речовиною, яка необхідна для здоров’я ваших легенів, є бета-каротин і вітамін С.

Морквяний сік насичений вітаміном С. Вітамін С допомагає запобігти інфекції і може значно поліпшити роботу легенів. Морква є одним з кращих продуктів, який природним чином збільшує вміст вітаміну С в вашому організмі.

Морквяний сік від астми!

Інгредієнти:

  • 8 частин моркви (морквяний сік 300 грам);
  • 2-3 чашки листя шпинату (сік шпинату 180 грам).

Приготування і застосування:

Видавіть зі шпинату і моркви сік, використовуючи для цього потужну соковижималку. Вживайте його один раз в день, протягом 15 хвилин після приготування соку.

Замітка: пийте 2-3 рази на день, коли напади астми частішають.

Якщо у Вас серйозні проблеми зі здоров’ям або сильні болі, рекомендуємо Вам звернутися за консультацією до лікаря. Самолікування може бути небезпечно для Вашого здоров’я.

УВАГА! Інформація надана виключно в інформативних цілях. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я.

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал