Правило однієї години. Або як навчитися ході для схуднення (без дієт).

Правило однієї години. Або як навчитися ході для схуднення (без дієт).

Нещодавно натрапила на статтю, де за словами вчених потрібно проходити 10000 кроків у день. Я б не погодилася, думаю набагато важливіше дотримуватися швидкості і час ходьби.

Для когось і правила знайомі, і на собі випробувані, але от невдача – схуднути так і не виходить!

Тому я вирішила поділитися ходою для схуднення. Як завжди, нічого складного, головне слідувати інструкції і не лінуватися гуляти хоча б одну годину на день.

Ходжу швидкою, впевненою ходою. З деяких пір почала навіть бігати. І не тому, що хочу збільшити фізичне навантаження, просто робити це стало не складно, головне спочатку змусити себе виходити щодня і гуляти по годині.

Головне ходити не менше години.

Не варто йти “плентатися”, або тупаючи в пріприжку. Ідіть так, як ніби потрібно на роботу або у справах. Ви не помітите, як через 30 днів швидкість ходьби збільшиться.

Та відстань яку раніше проходили за годину, пройдете приблизно за 50 хвилин. Але не забуваємо, що ходити треба 60 хвилин.

Відчуваєте суть? Непомітно збільшується маршрут, метаболізм посилюється, калорій спалюється все більше.

Через місяць ваш темп збільшиться ще більше, і то відстань яку спочатку проходили за годину зменшиться на 20 хвилин.

Я ходила по міському парку. Спочатку за годину у мене виходило 3 кола, тепер за цей час проходжу менше двох, і не втомлююся. Як писала вище навіть стала бігати, без втоми і примусу організму.

Такий метод сприяє спалюванню жиру в області живота і стегон

Так можливо мій метод не зовсім швидкий – зате ефективний. А дієти на яких за тиждень втратите кілограм 5, принесуть ще як мінімум стільки ж після того, як дозволите собі розслабитися.

Ще порада.

  • Візьміть пляшечку з водою, не давайте організму знемагати від спраги.
  • Мені нудно ходити просто так, тому беру навушники з телефоном і слухаю музику.

  • Кажуть дуже допомагає дихальна гімнастика під час ходьби, робити вдих через ніс (3 сек), видих через рот (5 сек). Але якщо чесно я забуваюся, тому такий метод, у всякому разі для мене не зовсім зручний.

Дякую що ви з нами! Ставте Лайк, та підписуйтесь!

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал