Про ці корисні властивості цибулі я не знала до 30 років. Тепер вона незамінний помічник не тільки на кухні

Ріпчаста цибуля здавна вважалася найкориснішим овочем практично у всіх народів. Виявляється римляни навіть включили її в обов’язковий раціон для солдатів, так як вважали, що саме цибуля сприяє зміцненню всього чоловічого організму.


Як виявилося цибулю можна використовувати не тільки для приготування страв, а й в народній медицині. Для мене ці її властивості були повною несподіванкою.


Цибуля допоможе збити температуру.

Якщо у вас раптом піднялася температура спробуйте збити її з допомогою цибулі. Для цього цибулю розрізаємо невеликими шматочками, опускаємо в яблучний оцет на 5 хвилин. Далі шматочки фіксуємо за вухами, кладемо в носочки. Через 10 хвилин температура піде на спад.

Вбиває інфекцію

Готуємо пасту. Для цього кип’ятимо 200 мл молока, додаємо хліб і цибулю, натерту на дрібній тертці. Ретельно перемішуємо і викладаємо на уражену ділянку. Ми залишаємо пасту на рані на 3 години і змиваємо теплою водою. Інфекція переможена.

Зупиняє кров

Якщо ви поранилися, то негайно прив’яжіть до рани нарізану цибулю і залиште на 30 хвилин. Кров швидко зупиниться, а після порізу на шкірі не залишиться шрамів.

Лікує опіки

Якщо ви сильно обгоріли на сонці, то прикладіть до шкіри свіжу нарізану цибулю на 2 хвилини, далі промажте уражену ділянку яєчним білком. Від опіку не залишиться і сліду.

Лікує докучливий кашель

Для цього вичавіть з цибулі сік і пийте по 1 столовій ложці 3 рази на день. Цибуля потрапляючи в кров сприяє швидкому лікуванню кашлю.

Бережіть себе і своїх близьких!

Вся надана інформація носить ознайомчий характер і не може бути використана без обов’язкової консультації з лікарем!

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал