Продовжити молодість і красу можна за допомогою молока і часнику

Люди з давніх часів завжди шукали рецепти вічної молодості і краси. Сучасна косметологія пішла далеко вперед, але не варто нехтувати народними рецептами, які від покоління до покоління передавалися до сьогоднішнього дня.

Ми розповімо вам про найпростіший, доступний і ефективний засіб, який за сотні років зарекомендувало себе лише з позитивного боку. Складається він всього лише з двох доступних інгредієнтів, які знайдуться в кожному домі.

Необхідні інгредієнти:

  • Молоко – 1 стакан
  • Часник – 2 зубчики

Спосіб приготування: молоко вливаємо в каструлю і ставимо на вогонь і доводимо до кипіння. За цей час чистимо часник, дуже дрібно нарізаємо або пропускаємо через прес. Як тільки молоко закипить необхідно буде зняти його з вогню, додати часник, закрити кришку і дати настоятися протягом 10 хвилин. Наш диво засіб готовий.

Спосіб застосування: отриманий засіб випиваємо за раз в теплому вигляді. У тиждень достатньо пити всього по одній склянці.

Молоко з часником позбавить нас від всяких паразитів, які роками існують в нашому організмі. А адже саме ці паразити є основною причиною захворювань і збоїв в організмі. Крім цього, такий засіб дуже ефективно в боротьбі з кашлем.

Вся надана інформація носить ознайомчий характер і не може бути використана без обов’язкової консультації з лікарем!

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал