Пийте це перед сном і позбавляйтеся від паразитів, грибків і інших бактерій

Мед – один з найздоровіших продуктів в світі. Люди також називають його супер здоровим інгредієнтом, який сповнений різними здоровими поживними речовинами і приносить багато користі для здоров’я. Однак чи знаєте ви, що може зробити комбінація меду і кориці? Це дуже потужний засіб, яке допоможе спалити жир за ніч.

У цій статті ми представимо дуже потужний напій, і якщо Ви будете пити його перед сном, то вранці побачите зниження ваги! Це приголомшливо!

Кориця має безліч лікувальних властивостей. Вона покращує колір обличчя, збільшує кровотік, знижує рівень холестерину, відмінно підходить для серця, кишечника, шлунка, і прискорює процес спалювання жиру.

Використовуйте її в своїх стравах. Ви можете замінити цукор корицею, додавши чверть чайної ложки в кожну страву. Пийте суміш меду і порошку кориці щоночі перед сном.

Примітка: цю суміш дуже легко приготувати, і у Вас, ймовірно, знайдеться все на кухні!

Приготування:

  1. Закип’ятіть 200 мл води. Додайте половину чайної ложки порошку кориці і залиште її на 30 хвилин.
  2. Коли вода досить охолоне, додайте одну чайну ложку меду і поставте суміш в холодильник.

Випийте одну чашку цього супер напою за 30 хвилин до сну.

Крім цих інгредієнтів нічого не додавайте! Пам’ятайте, що це спрацює тільки в тому випадку, якщо Ви вип’єте його на ніч!

Весь Ваш травний тракт буде очищений; Ви позбудетеся від паразитів, грибків та інших бактерій, і будете більш здоровими, ніж будь-коли!

УВАГА! Інформація надана виключно в інформативних цілях. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я.

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал