Рецепт радянського хірурга: як швидко вбити грип в перші години

Не можна вживати багато солі – це знають всі. Захоплення занадто солоними стравами шкодить здоров’ю, викликає проблеми з затримкою рідини в організмі. А ось використовувати сіль як лікувальний засіб дуже навіть корисно.

Сольовий розчин здатний зняти запалення, ним промивають ніс і глотку. Які ще чудеса може творити проста кухонна сіль?

За розповідями медсестри, хірург за допомогою гіпертонічного розчину кухонної солі лікував досить серйозні рани, які через 3-4 дні переставали гноїти і ставали рожевими. Висока температура при використанні такого методу спадала. Випадків смертності у Щеглова практично не було.

Як таке можливо? Справа в тому, що сольовий розчин абсорбує рідину з патогенної мікрофлорою, всмоктуючи всі нечистоти, і очищає тканини.

Які правила використання сольової пов’язки?

 1. Відсоток солі в розчині повинен бути не більше 10 відсотків. Краще менше, ніж більше! Пов’язка з розчином більшої концентрації може привести до руйнування капілярів в тканинах в області накладення.
 2. Матеріал, який використовується для накладення пов’язки, повинен бути повітропроникний (дихаючим). Це обов’язковий пункт! Використовуйте натуральну тканину – лляну або бавовняну, багаторазово колишню у вживанні і не одного разу прану.
  Якщо використовуєте марлю, складіть її в 8 шарів. Будь-який інший із зазначених матеріалів – в 4 шари.
 3. Дія такої пов’язки поширюється тільки на ту область, на яку вона накладена.
 4. Таке лікування може бути досить тривалим – знадобиться не менш тижня для того, щоб побачити ефект від використання сольової пов’язки.
 5. Розчин під час накладення пов’язки повинен бути досить гарячим. Тканину вичавлюйте середньо – вона не повинна бути дуже сухою і не дуже вологою.


Як використовувати сольову пов’язку при конкретних хворобах?

 • Якщо у вас нежить або головний біль, накладіть кругову пов’язку на лоб і потилицю. Нежить проходить через 1-1,5 години.
 • Для позбавлення від головного болю пов’язку краще потримати до ранку.
 • Якщо ви відчуваєте, що захворіли застудою або грипом, відразу ж застосовуйте метод, описаний вище. Якщо ви все ж упустили час, крім пов’язки на голову доведеться накласти ще одну на спину (2 шари вологого і 2 шари сухого рушника).

Пов’язки залиште на всю ніч. Проведіть близько 4-5 процедур.

А ось ще декілька порад, як правильно готувати сольовий розчин.

Це важливо!

 1. В одному літрі теплої кип’яченої води (дощової або дистильованої) розчин 3 ст. л. їдальні солі без верху. Ретельно розмішайте.
 2. Візьміть 8 шарів натуральної тканини, замочіть її в розчині на 1 хвилину. Злегка відіжміть, щоб не текло.
 3. Накладіть цю сольову пов’язку на хворе місце, добре прибинтуйте або закріпіть лейкопластиром. Зверху обов’язково покладіть шматок натуральної вовни (бажано баранячої). І лягайте спати.
 4. Вранці все зніміть. Повторіть процедуру і на наступний вечір перед сном.

УВАГА! Інформація надана виключно в інформативних цілях. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я.

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал