Робіть це мінімум раз на тиждень і ваше обличчя буде на 10 років молодше! Ефект перевірений на власному досвіді

Це те, що японські дами використовують протягом багатьох століть – дивовижні переваги рису на шкіру!

Застосування рисових висівок, рисового порошку і рисового відвару на вашій шкірі може змінити текстуру і ясність шкіри, тобто він може зробити шкіру гладкою і усунути темні плями. Крім того, ви можете збагатити ваш раціон рисом і використовувати його антиоксидантні здібності.

Рис є багатим джерелом лінолевої кислоти і скваленом, потужний антиоксидант, який стимулює вироблення колагену в шкірі. Ця речовина, яка захищає шкіру від зморшок. Крім того, сквален захищає шкіру від шкідливого впливу сонячних променів. Велика кількість вітаміну Е присутнього в рисі, також захищає здоров’я серця і знижує рівень холестерину.

Рис володіє дивовижними ефектами в омолодження шкіри і не багато людей знають про це, за винятком японців.

Ми дамо вам рецепт на основі маски рису, який пом’якшує зморшки і змусить вашу шкіру світитися.

Для приготування маски вам знадобиться:

  • 3 столові ложки рису
  • 1 ст. ложка молока
  • 1 столову ложку меду

Після того, як ви закип’ятите рис, процідіть і злийте в сторону воду, в якій варили рис. Додайте ложку підігрітого молока в рис і змішайте. Після перемішування суміші, додайте мед.

Нанесіть маску на чисту, суху шкіру і дайте їй висохнути. Потім зніміть маску і вимийте обличчя з водою, в якій варився рис.

Рисова вода має антиоксидантні і цілющими властивостями, які зволожують шкіру і покращують кровообіг. Рисова вода дасть вам здорову, ясну і більш зволожену шкіру. Крім того, вона захищає від сонця.

Виконуйте цю процедуру один раз в тиждень, по крайній мірі, якщо ви хочете, щоб відчути переваги і виглядати на десять років молодше.

УВАГА! Інформація надана виключно в інформативних цілях. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я.

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал