“Руйнує” мозок і печінку: названий напій, яким не можна запивати шашлик

Найбільша небезпека від цього напою представляється для чоловіків.

Більшість компаній збираються на природі з шашличком. Гріх під м’ясо, та на багатті, не взяти з собою міцного напою. Однак, за запевненнями медиків, є напій, який категорично не можна поєднувати з шашликом.

Найпопулярніший напій в жаркий день – пиво. Пінний напій, на думку багатьох, і спрагу вгамує, і до м’яса на природі підійде найкраще. Однак саме він може завдати непоправної шкоди здоров’ю.

Давно відомо, пиво дуже калорійний напій, а в поєднанні зі свининою, адже саме з цього м’яса найчастіше роблять шашлик – це ударна доза калорій, яка неодмінно призведе до зайвої ваги.

До всього іншого, етиловий спирт, що міститься у всіх алкогольних напоях, руйнує печінку і клітини головного мозку, і має негативний вплив на репродуктивну функцію.

Як особливо підкреслюють лікарі, найбільша небезпека в цьому криється для чоловіків. Представники сильної статі будуть не просто страждати від зайвої ваги, а від ожиріння за жіночим типом. Фігура стане жінкоподібною, особливо зміниться форма молочних залоз.

Цей ефект пояснюється наявністю в пиві фітоестрогену – аналога жіночого статевого гормону, який почне впливати і на гормональний фон у чоловіка.

Замініть хмільний напій келихом хорошого вина. Воно теж прекрасно поєднується з м’ясом.

Але краще звести до мінімуму вживання солодких газованих напоїв і алкоголю і пити більше чистої питної води. І додайте до шашлику побільше свіжих овочів, зелені, без будь-яких соусів.

Ну і, звичайно, не забудьте про рухливі ігри на свіжому повітрі, які посприяють тому, що м’ясо піде про запас, а не відкладеться зайвим жиром на стегнах і животі.

УВАГА! Інформація надана виключно в інформативних цілях. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я.

Бережіть себе і своїх близьких!

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал