Ще 2 роки тому ця приємна старенька була горбатою і ледве ходила… Ось що їй допомогло!

Нашу героїню звуть Анна Пеше в віці 85 років вона зробила справжній подвиг! Відважна бабуся захопилася регулярними заняттями йогою, щоб перемогти хворобу.

Не віриться, правда? Навіть молодим людям складно змусити себе виконувати фізичні вправи щодня, без тривалих перерв. Жінка в настільки поважному віці, яка вирішила круто змінити своє життя, є прикладом для наслідування!

Як вилікувати сколіоз

Тепер бабуся-йог – мій кумир. Бабусю постійно мучили болі в спині: багаторічний сколіоз з ускладненнями не давало спокою. Сколіоз у дорослих виражається гострим больовим синдромом і збоями в роботі внутрішніх органів.

Багато років старенька ходила згорбившись… Як багато таких зігнутих бабульок нам доводиться зустрічати, як шкода, що це явище настільки поширене!

Чого тільки не пробувала Анна, щоб перемогти жахливу хворобу і позбутися від горба і сильного болю! Голковколювання, фізіотерапія, мануальна терапія, масаж: все це приносило лише тимчасове полегшення.

У листопаді 2014 року старенька піднімалася по сходах і раптово зазнала гострий напад болю в області спини. Родичі посадили Ганну в інвалідне крісло, вона втратила будь-яку надію, що знову зможе ходити.

Але чудеса трапляються, і як приємно, коли навіть досвідчені люди в похилому віці продовжують в них вірити. Наша героїня довела всім, що можна вилікувати сколіоз!

Онучка Анни зайнялася йогою і навіть стала інструктором. Вона захотіла допомогти бабусі і попросила свою подругу, фахівець із захворювань спини, позайматися з улюбленою бабусею.

Щоб встати на ноги, випрямити спину і забути про біль, Ганні Пеше знадобилося 2 роки. Вона займалася йогою разом з інструктором всього 1 раз в тиждень! Наскільки ж сильна практика, що дає такий результат …

Анна Пеше рекомендує зайнятися йогою всім літнім людям! Дихальні вправи і гімнастика допоможуть вирішити будь-які проблеми зі здоров’ям, навіть дуже серйозні, вважає бабуся-розумниця.

УВАГА! Інформація надана виключно в інформативних цілях. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я.

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал