Що станеться з вашим обличчям, якщо вмиватися з яблучним оцтом протягом місяця!

Якщо у вас проблеми зі шкірою, ви, ймовірно, пробували різні засоби для обличчя, але, можливо, ви і не подумали спробувати яблучний оцет. Яблучний оцет містить безліч інгредієнтів, які приносять користь вашій шкірі, і це набагато дешевше, ніж багато чого з дорогих засобів для обличчя, які стверджують, що забезпечують вашу шкіру однаковими перевагами. Відомо, що яблучний оцет допомагає боротися з вуграми і зменшувати появу вікових плям.

Яблучний оцет містить альфа-гідроксикислоти, які видаляють мертві клітини шкіри. Багато дорогих засобів для обличчя містять альфа-гідроксикислоти, але кількість, яка міститься в яблучному оцті, набагато вище. Щоб використовувати оцет для вікових плям, ви можете нанести трохи розведеного яблучного оцту на обличчя, використовуючи ватний диск. Рекомендується залишити оцет на 20-30 хвилин, перш ніж змити його.

Крім того, яблучний оцет, як відомо, допомагає боротися з акне. Коли робиться оцет, в ньому утворюються кислотні речовини, які надають йому антибактеріальні і протигрибкові властивості. Ці властивості допомагають лікувати і запобігати інфекції акне і шкіри. Яблучний оцет також розкупорює ваші пори і допомагає вашій шкірі дихати, що допомагає запобігти утворенню прищів. Це також допомагає збалансувати рівень pH вашої шкіри, що не дозволяють вашій шкірі стати занадто жирною або занадто сухою.

Яблучний оцет – це сильна речовина, тому не використовуйте його в чистому вигляді, щоб не пошкодити шкіру. Ви можете розбавити його і нанести його прямо на шкіру, як це було б з тонером, або ви можете створити свій власний засіб для вмивання обличчя.

Щоб зробити свій власний засіб для догляд за обличчям, змішайте столову ложку яблучного оцту і 3 столові ложки води в маленькій мисці. Потім намочіть обличчя водою і використовуйте ватний диск, щоб нанести цю суміш на вашу шкіру.

Коли ви умиваєте обличчя яблучним оцтом, важливо, щоб ви використовували правильний оцет. Найкраще використовувати органічний яблучний оцет. Тільки цей вид оцту містить ферменти, бактерії і мінерали, які корисні для вашої шкіри. Якщо ви використовуєте рафінований яблучний оцет, ви не отримаєте цих переваг.

УВАГА! Інформація надана виключно в інформативних цілях. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я.

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал