Щоб в 45 років шкіра обличчя виглядала як у 30-річної

Кожна жінка в будь-якому віці хоче виглядати молодо і привабливо. Тому ми так засмучуємося, коли бачимо на обличчі зморшки, прищики і перші ознаки старіння шкіри. Але що поробиш, від вікових змін втекти неможливо, але абсолютно реально зробити так, щоб вони були не настільки помітними.

Виявляється, можна не витрачати купу грошей на дорогі креми. Щоб позбутися від темних кіл під очима і омолодитися, досить взяти звичайну чайну ложку. Ми розповімо, що потрібно робити з цим столовим приладом, щоб зберегти жіночу красу.

Як зберегти молодість шкіри обличчя

Перед відходом до сну змийте з обличчя косметику, нанесіть зволожуючий крем. Візьміть чайні ложки і продезінфікуйте їх за допомогою спирту.

Охолодіть ложки в крижаній воді і прикладіть до верхніх повік, повторіть цю процедуру 5 разів. Потім виконайте те ж саме з нижніми повіками. Такі дії позбавлять вас від темних кіл і мішків під очима.

  1. Коли закінчите прикладати охолоджені ложки, обсушіть їх і занурте в підігріте оливкову олію.
  2. Почніть масажувати обличчя.
  3. Повільно з невеликим натиском масажуйте шкіру, переміщаючи ложки по лініях: рухайтеся від перенісся до скроневої зони і лінії росту волосся, перейдіть до повік і проводьте змащені олією ложкою від внутрішнього куточка повіки до краю ока, по щоках від крил носа до скронь, від підборіддя до скроневої зони, по шиї від її основи до самого підборіддя

Кожен рух потрібно виконувати не менше десяти разів. Щоб ложка безперешкодно ковзала по шкірі, періодично змочуйте її в олійці. Коли ви закінчите масаж, помийтеся теплою водою. Не потрібно сильно терти обличчя, оливкова олія що залишилася вберется в шкіру і зволожить її.

Масувати обличчя ложками потрібно перед сном протягом 10-12 днів. Сподіваємося, що така корисна інформація допоможе вам позбутися від докучливих синців під очима і зменшить зморшки.

Бажаємо вам завжди залишатися здоровими і красивими.

Поділіться статтею зі своїми подругами, їм теж буде корисно випробувати такий простий метод.

УВАГА! Інформація надана виключно в інформативних цілях. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я.

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал