Сенсація! Ці продукти містять гіалуронову кислоту, і чому про це ніхто не розповідає

Хочете надовго зберегти красу і молодість шкіри? Не так давно вчені оприлюднили список продуктів, що містять гіалуронову кислоту. Саме вона відповідає за молодість шкіри і відсутність зморшок. Ось цей список!

Як би ви того не хотіли, але роки беруть своє. Вдивляючись в відображення в дзеркалі, ви починаєте помічати, що шкіра стає менш пружною і обвисає, а навколо очей вже «красуються» мімічні зморшки. А вам адже всього злегка за 30!
Подружки навперебій радять вдатися до уколів краси, але ви до такого кроку ще не готові? І правильно! Зробити ін’єкції ви завжди встигнете.

Саме цей високомолекулярний полісахарид утримує вологу у всіх шарах дерми, стимулює вироблення колагену і еластину, які і сприяють збереженню молодості. Звичайно, недолік гіалуронату ви можете заповнити, використовуючи спеціальні креми і сироватки. Але вони будуть впливати тільки на поверхневі шари шкіри, а вам треба забезпечити організм гіалуронкой зсередини.

ТОП-4 продукту, що містять гіалуронову кислоту

Так, в природі існують продукти, до складу яких входить цей полімер. Включіть їх в свій щоденний раціон, щоб повернути своїй шкірі пружність і еластичність.
Звичайно, не варто чекати результат відразу ж, адже для відновлювальних процесів синтезу колагенових волокон, в яких, власне, і задіяна гіалуронова кислота, буде потрібно час. Але! Вживаючи в їжу продукти, про які ми розповімо нижче, ви станете помічати, як з кожним днем стан вашої шкіри помітно поліпшується.

Бульйон І ХОЛОДЕЦЬ – ПОСТАЧАЛЬНИКИ ГІАЛУРОНАТА І КОЛАГЕНА
Їх можна назвати стравами краси. Адже разом з наварювальних бульйоном в ваш організм надходить не тільки гіалуронова кислота, але і колаген. Ефективність, помножена на два. Для цих страв краще брати м’ясо, в якому кістки становлять не менше половини обсягу м’яса. Це важливо. Якщо ж ви збираєтеся приготувати бульйон або холодець з птиці, ні в якому разі не зрізайте шкурку. Вона містить гіалуронову кислоту.

ВИНОГРАД – ТІЛЬКИ З ШКІРКОЮ
Ви звикли їсти ягідки винограду без шкірки, так як вона здається вам занадто жорсткою? Абсолютно марно. Саме в виноградній шкірці і міститься максимальна кількість гіалуронату. Оболонка ягід ніяк не зашкодить вашому організму, а ось користь принесе величезну.

ЧЕРВОНЕ ВИНО – ТІЛЬКИ НАТУРАЛЬНЕ
Ми ні в якому разі не закликаємо вас пити його щодня, але один-два келихи в тиждень будуть дуже до речі. У червоному вині також міститься гіалуронка, адже в процесі виготовлення був використаний виноград разом з шкіркою.
Вибирайте тільки якісне натуральне вино, а не відновлене.

СИР ТОФУ І СОЄВЕ МОЛОКО – ТІЛЬКИ ВІД ПЕРЕВІРЕНОГО ВИРОБНИКА
У продуктах переробки сої міститься не тільки гіалуронка, але і фіто-естрогени, які допомагають організму виробляти власну кислоту. У сирі тофу і соєвому молочці їх набагато більше, ніж в інших.
Постарайтеся купувати продукти від перевіреного виробника, який не використовує генетично модифіковану сою.
Милі жінки! Ніщо не дається даром, всюди потрібно турбота і догляд! Доглядайте за своєю зовнішністю правильно і будьте завжди красивими і здоровими.

Зверніть увагу на ці продукти! Вживання їх в їжу сприяє оновленню шкіри на клітинному рівні.

УВАГА! Інформація надана виключно в інформативних цілях. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я.

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал