Шість кращих продуктів, які потрібно з’їсти, коли ви відчуваєте здуття!

Здуття відбувається, коли ваш живіт стає опухлим від рідини або газів. Цей стан зазвичай відбувається через природний процес, який виникає під час травлення. Однак, при правильному харчуванні і здоровому способі життя, ви можете легко зменшити здуття або позбутися від нього назавжди.

  • Огірок (натуральний діуретик)

Огірки багаті водою і мають низький вміст клітковини, що робить їх ідеальною закускою для животика. Вони володіють сечогінними властивостями, які можуть зменшити здуття живота і змусити вас відчувати себе стрункішою.

  • Чай з м’яти перцевої (спазмолітичний)

Чай з перцевої м’яти має здатність розслабляти гладкі м’язи кишечника, тим самим звільняючи від дискомфорту і газів в товстій кишці. Він також може заспокоїти запалення в кишечнику. Споживайте чай перцевої м’яти, щоб розслабитися і заспокоїти травний тракт і дозволити нормальні м’язові скорочення.

  • Кріп

Ряд традиційних індійських ресторанів подають невелику миску насіння фенхеля після їжі. Вони стимулюють травні ферменти і покращують рух їжі через систему, щоб зменшити здуття, рефлюкс і гази. Ви можете їсти насіння, готувати чай або використовувати їх для приготування їжі.

  • Папайя (Папаін)

Папайя багата папаїном, білою і молочною речовиною. Папайя володіє слабким проносним ефектом, який може полегшити запор і поліпшити випорожнення.

  • Йогурт (пробіотик)

Виберіть йогурт з активними бактеріями. Споживання йогурту з активними бактеріями на щоденній основі буде збільшувати кількість біфідобактерій і лактобактерій, які є хорошими бактеріями в травному тракті. Хороші бактерії покращують травлення і запобігають здуття живота. Рекомендується вживати знежирений або нежирний і простий йогурт. Для кращого смаку ви можете додати свіжі фрукти в свій йогурт.

  • Банан (калій)

Їжа, багата натрієм, може викликати здуття живота. Тому добре збалансований рівень калій-натрій необхідний для правильного водного балансу в організмі. Ви можете додати бананові скибочки в свій сніданок або ви можете використовувати його в якості закуски.

УВАГА! Інформація надана виключно в інформативних цілях. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я.

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал