Старовинний і дуже простий спосіб позбавлення від зайвої ВАГИ І ПІДВИЩЕНОГО ЦУКРУ. Чому він так мало відомий?

Ми вирішили розповісти як простий спосіб, який доступний кожному, допоможе в боротьбі з найпоширенішими хворобами сьогоднішнього часу.

Все частіше ми стикаємося з такими діагнозами як ожиріння і цукровий діабет. Звідси ж підвищена набряклість і порушення обміну речовин, адже все взаємопов’язано.

За словами Ігоря Дмитровича Орлова – лікаря-невролога, автора методу по лікуванню людей з надмірною вагою.

« для того щоб позбутися від набряків і затримки зайвої рідини в організмі, існує перевірений старовинний і дуже простий спосіб»

Гаряча вода – Навіщо її п’ють?

Доктор Орлов займається мануальною терапією, лікар вищої категорії, автор методу безопераційної корекції обличчя і тіла, фахівець з традиційної китайської медицини. Стаж роботи його – понад 30 років. Стажувався він в кращих клініках світу, список країн вражає – США, Куба, Польща, Китай, Індія.

За методом доктора найпростіший спосіб позбавлення від набряків – просто пийте протягом дня гарячу воду. Тільки одна умова – за 10-15 хвилин до їжі, тобто коли шлунок ще порожній.

Можете налити її в термос і пити протягом дня, зручно брати з собою. Температура води повинна бути чим вище, тим краще. Пити маленькими ковтками.

Також цей спосіб допоможе тим, хто відчуває постійне відчуття голоду і хоче позбутися від підвищеного апетиту. Якщо захотілося їсти, перед тим, як поїсти зробіть кілька ковтків гарячої води.

Щоб набряки стали помітно йти, гарячу воду необхідно пити регулярно і не менше 3-4 днів. Цей спосіб допомагає і при захворюваннях нирок, і для профілактики сечокам’яної хвороби.

Якщо регулярно вживати гарячу воду нормалізується обмін речовин, знижується цукор в крові, знижується маса тіла.

Збільшиться кількість сечі, зміниться її структура і властивості. Сеча буде більш концентрована, можливо, з неприємним запахом, що говорить про те, що почався процес очищення організму.

Бережіть себе і своїх близьких!

УВАГА! Вся надана інформація носить ознайомчий характер і не може бути використана без обов’язкової консультації з лікарем!

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал