Сусід навчив, як точити ножі всього за 10 секунд

Не у всіх вдома є спеціальні пристосування для точіння ножів, а деякі господині, ще й не вміють користуватися ними, тому що вважають, що «не жіноча це справа, точити ножі». Звичайно, можна скористатися послугами фахівців, які зможуть вам якісно наточити ножі, але не в кожному районі поблизу будинку можна знайти такі послуги.

У мене є сусід осетин, який підказав мені один простий і ефективний спосіб заточки ножів. Як він розповів, таким способом користуються багато господинь в Осетії, в тих місцях, де немає можливості скористатися послугами фахівців із заточування.

Береться кружка, обов’язково керамічна. Цей різновид кераміки відрізняється темним коричневим кольором. Уважно огляньте дно чашки – там повинно бути видно колір глини. Та й з такої глини чашка важка.

Проводимо по дну чашки ножем з одного боку кілька разів і з другої сторони ножа кілька разів. Цього достатньо щоб нагострити ніж до необхідної гостроти. Щоб зробити ніж ще гостріше, витратьте на процес заточування по 20 секунд на кожну сторону.

Поділитись в соцмережах 👍
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал