Таку каву в кав’ярнях не подають. Незвичайний напій з кісточок фініків

Більше не викидайте кісточки від фініків, адже з них можна зварити шалено смачну і ароматну каву.

Наш друг сім’ї Філіп протягом тривалого часу живе в Ізраїлі. Ми добре підтримуємо з ним зв’язок і час від часу гостюємо один у одного. В одну з таких поїздок в Ізраїль ми зайшли в популярну кав’ярню, де Ігор наполіг, щоб ми замовили незвичайну каву.

Особливість цього напою – готувався він з відходів, а саме з кісточок фініків, які ми так нещадно викидаємо.

Не для кого не секрет, що фініки вкрай корисні для нашого організму, в них містяться вітаміни, мінерали та амінокислоти. Але ми їмо тільки м’якоть, а кісточки йдуть у відро для сміття, так як вони тверді і на перший погляд непотрібні, хоча вони теж багаті різноманітними корисними речовинами. З них можна зварити шалено смачну каву, про яку я розповідаю всім своїм друзям і близьким. Тепер ці найцінніші кісточки перетворюються в ароматний напій. Ділюся рецептом.

Для початку потрібно ретельно висушити. Для цього я спочатку відправляю їх в духовку, розігріту до 100 градусів на півгодини, а потім обсмажую на сковороді. Обсмажуємо їх до тих пір, поки вони не потемніють, але не захоплюйтеся, щоб щоб кісточки не згоріли. Далі їх треба перемолоти. Ретельно висушені кісточки перемелюють дуже легко.

Вариться кава у звичайній турці. На 250 мл води додаємо 2 столові ложки порошку з кісточок фініків. Напій виходить шалено смачним з нотками меду і фруктів.

Тепер кісточки від фініків ви точно не будете викидати.

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал