Ті хто живете у однокімнатній квартирі, є незвичайне і креативне перепланування простору

Однокімнатна квартира, площа якої не перевищує 35 кв. м., може бути недостатньо просторою для сім’ї з дитиною. І якщо переїхати в більш просторе житло поки немає можливості, можна придивитися до незвичайної і креативної ідеї перепланування, в якій звільняється кімната з кухнею, а сама кухня «переїжджає» … в коридор!

Таким незвичайним чином надійшла сім’я, яка живе в однокімнатній квартирі.

Для дитини хотілося виділити окрему кімнату, а мамі не була потрібна велика і простора кухня – цілком було досить невеликого робочого столу, мийки, плити і настінних полиць. Тоді було вирішено перенести кухонний гарнітур в коридор, поруч зі вхідними дверима.

Як не дивно, на практиці таке рішення виявилося цілком практичним і зручним, а, крім того, звільнилася кімната, яка раніше відводилася під кухню. Тепер там можна зробити щось новеньке! Виглядає нова кухня дуже красиво, компактно і доглянуто.

Щоб перенести «мокру» зону, було вирішено поставити насос, який практично ніяк не заважає і, крім того, відмінно вирішує проблему з перенесенням мийки з кухні в коридор.

А для того щоб в новоявленої кухні-коридорі було більше світла і візуально простору, було вирішено використовувати глянцеві поверхні для кухонних фасадів і стінки.

А ось так виглядає передпокій з протилежного боку від кухні:

Неподалік від дверей стоїть невелика шафа, куди можна складати верхній одяг.

Відразу за вхідними дверима зліва в невеликій виїмці ховається холодильник.

А колишня кухня була перероблена в дитячу!

Ніяких запахів від кухні або чогось стороннього помічено не було.

Однак і на цьому креатив не закінчується! На балконі сім’я вирішила зробити невеликий кабінет – вийшло дуже затишно і комфортно.

Детальніше про те, як сім’я живе в новій, переробленій квартирі-однусі, можна подивитися в відео нижче:

Поділитись в соцмережах 👍
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал