Тримаю муміє і ялицеву олію завжди під рукою. Мазь з цих компонентів допомагає вгамувати біль в суглобах

Біль у спині, грижа в хребті, травма ноги стали моїм головним болем ще років 5 назад. Спочатку я все звалювала на вік. Все таки 45+. Але, як виявилося, в цьому я глибоко помилялася, і позбутися від цих болів можна навіть не вдаючись до допомоги лікарів.


Про мазь з муміє і ялицевої олії мені розповіла колега. Вона порадила мені негайно почати лікування, щоб виключити більш плачевні наслідки. Я вирішила спробувати і ні крапельки не пошкодувала. Вперше мазь я наносила на ніч, коли від болю в суглобах не могла заснути. Біль відразу ж затихла, а через кілька днів застосування я і зовсім забула, що таке біль у суглобах. Тоді я вирішила підлікувати грижу, і незабаром позбулася і від неї. У підсумку, тепер я раджу цю мазь всім хто страждає від подібних проблем. Як з’ясувалося пізніше, вона ефективна і при вивихах і травмах.

Спосіб приготування:

  1. Розводимо 5 таблеток муміє (їх можна купити в будь-якій аптеці, і коштують вони не так дорого) в п’яти краплях води, зубочисткою перемішуємо до тих пір, поки таблетки не розчиняться.
  2. Далі додаємо 1 столову ложку ялицевої олії і 3 столові ложки натурального меду.
  3. Всі інгредієнти ретельно перемішуємо.
  4. Зберігати в баночці з щільно закритою кришкою НЕ в холодильнику.

Спосіб застосування:

  • Наносимо мазь на хворе місце тонким шаром, докладаємо паперовий рушник і не дуже туго фіксуємо пов’язку. Ніяких поліетиленових пакетів! Шкіра повинна дихати.
  • Залиште пов’язку на 5-6 годин, а ще краще на ніч. Вранці від болю не залишиться і сліду.

Вся надана інформація носить ознайомчий характер і не може бути використана без обов’язкової консультації з лікарем!

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал