Це супер їжа – відмінний засіб проти серцевого нападу, гіпертонії, холестерину і ще 8 захворювань!

Від анемії, кишкових розладів, запорів, проблем з серцем, при лікуванні раку черевної порожнини і не тільки!

Культивований з 6000 року до нашої ери, цей плід є одним з найсолодших фруктів, відомих людству.

Багато експертів в галузі охорони здоров’я стверджують, що щоденного прийому цього фрукта досить, щоб підтримувати збалансоване і здорове харчування.

Якщо ви шукали калій, мідь, волокно, цинк або фолієву кислоту, не дивіться далі. Фініки мають солідний профіль харчування, що забезпечує достатню кількість енергії, волокна, цукру, мінералів, таких як магній, цинк, калій і кальцій, а також вітаміни, такі як вітамін А, вітамін К, ніацин і багато інших.

З урахуванням сказаного, не дивно, що вони забезпечує широкий спектр переваг для здоров’я. Від полегшення анемії, кишкових розладів, запорів і проблем з серцем, при лікуванні раку черевної порожнини.

Виявляється, що Мати-Природа забезпечила нас безліччю потужних природних засобів, і все, що нам потрібно зробити, – це зробити правильний шлях. Ось деякі з кращих переваг фініків і причин, чому вони вважається світовою їжею № 1 проти серцевих проблем, високого кров’яного тиску і високого рівня холестерину!

  • Сприяють здоров’ю серця

Фініки надзвичайно корисні, коли справа доходить до підтримки вашого серця здоровим і сильним. Коли вони просочилися водою за ніч, а потім з’їдені вранці, вони творять чудеса для слабких сердець. Вони багаті калієм, мінералом, який, як доведено, знижує ризик розвитку інсульту і багатьох серцевих проблем.

  • Зниження кров’яного тиску

Вміст калію і магнію в фініках допомагає регулювати рівні артеріального тиску абсолютно природним чином. Їжте п’ять або шість фініків щодня, щоб отримати досить магнію, поліпшити кровотік і контролювати рівень артеріального тиску.

  • Зниження рівня холестерину

Дати рекомендуються як здоровий і смачний спосіб знизити рівень холестерину ЛПНЩ, який відомий як основна причина серцевих захворювань, інсульту і серцевих нападів. Отже, вживання фініків принаймні два рази на тиждень може значно поліпшити загальний стан здоров’я вашого організму.

  • Профілактика інсульту

Як вже говорилося вище, вміст калію в фініках зміцнює нервову систему і запобігає інсульти. Для оптимальної профілактики необхідно щодня отримувати близько 400 мг калію.

  • Діарея

З огляду на те, що вони багаті калієм – це хороший спосіб контролювати діарею. Легко засвоюючись, вони допомагають запобігти і полегшити непередбачуваний характер діареї. В кінцевому рахунку, зміст волокон сприяє здорової функції видільної системи і знімає діарею.

  • Анемія

Високий вміст мінералів в фініках дуже корисно для багатьох станів здоров’я, але їх надзвичайно високий рівень заліза допомагає страждаючим анемією.

  • Запор

Замочуючи пару фініків за одну ніч в склянці очищеної води і вживаючи цей напій вранці, ви отримуєте один з найпотужніших натуральних проносних.

  • Допомагають позбутися зайвої ваги

Фініки повинні бути життєво важливою частиною здорового харчування, оскільки вони містять цукор, білок і різні необхідні вітаміни. Вживання 5-7 фініків вдень допомагає підтримувати вагу на нормальному збалансованому рівні.

УВАГА! Інформація надана виключно в інформативних цілях. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я.

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал