Це те, що відбувається з вашим тілом, коли ви їсте селеру кожен день протягом тижня – я й гадки не мала!

Коли люди ходять по суперпродуктах, то часто забувають про селеру, незважаючи на його поживні і лікарські переваги. Селера – це рослина, яка була культивовано в овоч більше двох тисяч років тому. Рослина часто використовувалося як популярні ліки в Стародавньому Єгипті і Греції.

Селера – це овоч, який природно зростає на всіх населених континентах і на багатьох островах по всьому світу. У сучасну епоху незалежні дослідження показали, що селера дуже корисна для людського організму. Наприклад, селера можна використовувати для профілактики раку, як знеболюючий засіб, з метою скинути вагу, як репелентами від комарів і з метою зниження високого кров’яного тиску. Якби кожна людина їла селеру кожен день протягом цілого тижня, вони відразу ж помічали б величезні переваги для їх загального стану здоров’я.

Селера – це овоч, який містить достатню кількість поживних речовин, вітамінів і мінералів, щоб конкурувати з будь-яким спортивним або енергетичним напоєм, який присутній на ринку. Здатність селери відновлювати організм людини після великої активності є прямим результатом високої концентрації заліза, цинку, магнію, калію, кальцію і вітамінів A, C, E, K, B12 і інших. Крім того, ці потужні вітаміни і мінерали безпосередньо корелюють зі створенням середовища для ремонту клітин.

Люди, які страждають такими захворюваннями як подагра або ревматоїдний артрит, можуть отримати величезну користь, якщо включать селеру в свій раціон. Це пов’язано з тим, що селера демонструє чудову здатність зменшувати набряк і запалення в суглобах поряд зі стимулюванням зростання тканини в запалених областях. Крім того, багато людей не знають, що селера містить велику кількість антиоксидантів і органічних сполук, таких як флавоноїди, кумарин і фтили, які служать агентами, які борються з раком. Дослідження показали, що кумарин є ефективним з’єднанням, здатним фільтрувати канцерогени і нейтралізувати небезпечні вільні радикали і клітинні мутації, які можуть привести до розвитку раку. Ці протиракові агенти також допомагають вітаміну С підвищувати імунну систему і боротися з різними медичними захворюваннями, які варіюються від застуди до серцево-судинних захворювань.

Дивовижний забавний факт селери полягає в тому, що кожна частина овоча має поживну і лікарську цінність. Наприклад, насіння, коріння, стебло і листя селери містять речовини, які допомагають запобігти діабет, інфекції сечових шляхів, захворювання печінки, астму, розумову летаргію, туберкульоз, хвороби зубів, ожиріння, ускладнення жовчного міхура, мігрені і багато іншого.

Що відбувається з вашим тілом, коли ви їсте селеру кожен день протягом тижня.

Багато чоловіків і жінки будуть раді дізнатися, що селера допомагає підвищити лібідо, оскільки містить андростерон і адостенал. Ці хімічні речовини пов’язані з випуском потужних сигналів феромонів, які залучають жінок до чоловіків. Селера також містить поживні речовини, які приносять користь здоров’ю простати чоловіків і їх плодючості.

Незважаючи на його позитивні результати, високе споживання селери не рекомендується жінкам, які вагітні або годують грудьми. Відомо, що насіння селери і масла з селери викликають передчасні скорочення і викликають викидні.

На закінчення важливо включити селеру в свій раціон на регулярній основі. Деякі люди домоглися великих успіхів в поліпшенні свого загального стану здоров’я і втрати ваги, вживаючи селеру кожен день протягом цілого тижня. Селера довела свою ефективність для посилення імунної системи, зволоження організму і запобігання серйозних захворювань. На щастя, селеру легко знайти в більшості продуктових магазинів, і її легко приготувати. Селеру можна вживати у вигляді соку, як сиру закуску або гарнір, або селеру можна легко інтегрувати в суп або салат. Незалежно від того, як споживається селера, найголовніше пам’ятати – завжди додавати селера в свій список продуктів і намагатися споживати селеру в органічній формі.

УВАГА! Інформація надана виключно в інформативних цілях. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я.

Поділитись в соцмережах 👍
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал