Цей давній засіб «порятунок від будь-яких хвороб»: ВІЛ, СНІД, діабет, рак, інсульт, артрит і багато інших …

Масло «чорного насіння», або «Нігелла сатіва», недавно з’явилося в медичному світі і стало однією з кращих речей, які ви коли-небудь могли включити в свій раціон. Це чудо-масло стимулює вашу імунну систему, щоб боротися з майже будь-якою хворобою.

Насіння чорного кмину були виявлені в Могилі Тутанхамона. Вони були згадані в Біблії, а також пророком Мухаммедом, однак, вони були ретельно досліджені всього приблизно сорок років тому. З тих пір більше 200 досліджень проводилися різними вченими і університетами.

Відомий грецький лікар Діоскорідес використовував чорний кмин для лікування головних болів і зубних болів. Мохаммед говорив, що чорний кмин може врятувати від будь-якої хвороби, крім смерті. Що дає чорному кмину цю здатність? Усередині цих крихітних маленьких насіння міститься складна хімічна структура, яка включає більше ста різних хімічних компонентів, таких як рясні джерела незамінних жирних кислот. Як правило, масло використовується в лікувальних цілях, а пряні невеликі насіння використовуються в кулінарії: карі, тістечка і середземноморські сири.

Дивно, але це насіння виявилися ефективніше майже будь-яких інших природних засобів при аутоімунних розладах, які викликають у пацієнта великі страждання через те, що ці порушення змушують їх внутрішні системи боротися з самим собою. У поєднанні з часником чорне насіння рекламуються як гармонізатор дисбалансу, який змушує імунні клітини атакувати і руйнувати здорові клітини. З огляду на, що ці маленькі насіння багаті такою кількістю цілющих компонентів і з такою довгою історією, як панацея, не дивно, що багато людей по всій Азії і Середземномор’ю вважають, що чорний кмин може боротися з чим-небудь, що нас турбує.

7 переваги масла чорного кмину:

 1. Боротьба з раком.
  Тимохін, знайдений в чорному кмині, є ефективним борцем проти раку крові, легенів, нирок, печінки, передміхурової залози, грудей, шийки матки і шкіри. Як антиоксидант, він покращує захисну систему організму і індукує апоптоз, який усуває непотрібні клітини і нездорові ракові клітини.
 2. Функція печінки і здоров’я.
  Погане функціонування печінки, викликане різними лікарськими побічними ефектами, вживанням алкоголю або хворобою, може бути дуже корисно при використанні масла з чорного насіння. Це чудо-масло допомагає печінці функціонувати краще, а також запобігає пошкодженню і хвороби.
 3. Діабет.
  Було виявлено, що масло чорного насіння викликає поступову регенерацію бета-клітин підшлункової залози, що збільшує знижені концентрації інсуліну і знижує підвищену глюкозу. Це робить масло з чорного насіння одним з єдиних доступних речовин на планеті Земля, які, як кажуть, дійсно запобігають діабет 1 і 2 типу.
 4. Втрата ваги.
  Масло чорного насіння може допомогти у втраті ваги так само ефективно, як воно допомагає запобігти і лікувати діабет. Так як це зменшує тригери збільшення ваги, масло чорного насіння допомогло мільйонам людей з втратою ваги.
 5. Зростання волосся.
  Це чудове масло має здатність відновлювати випадання волосся. На жаль, не зовсім зрозуміло, що викликає цей чудовий ефект, але антиоксидантні і антимікробні властивості, ймовірно, мають до нього багато спільного. Зміцнюючи волосяні фолікули, воно сприяє зміцненню коренів волосся.
 6. Шкіра.
  Так як кмин перешкоджає виробленню меланіну, масло з чорного насіння корисно для клітин, які сприяють оздоровленню шкіри.
 7. Інфекції, викликані бактеріями (золотистий стафілокок)
  Метіціллін-стійкий золотистий стафілокок (MRSA) – смертельно небезпечне захворювання, яке може бути пов’язане великими операціями, внутрішньовенними трубками і імплантатами штучних суглобів. На щастя, масло з чорного насіння відомо своєю здатністю сповільнювати або зупиняти MRSA занадто далеко від контролю.

З усіма перевагами зцілення, що містяться в маслі з чорного насіння, нам навіть не потрібно міркувати про те, чому природне зцілення стало настільки вражаючим. З огляду на його здатність вилікувати практично все, немає причин, чому кожна людина на планеті Земля не повинен мати його у себе під рукою!

УВАГА! Інформація надана виключно в інформативних цілях. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я.

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал