Цей потужний сік зменшить хропіння під час сну! Ви забудете про цю неприємність назавжди

Хропіння можна контролювати. Цей яблучний, морквяний, імбирний і лимонний сік допоможе вам заспокоїти ваші м’язи і забезпечити вас необхідними поживними речовинами, що підвищують сон.

Коктейль природним чином зменшить хропіння.

Читайте далі і подивіться, як ця проста комбінація фруктів і овочів буде вашим квитком зі сну на дивані, назад в спальню.

Що таке апное уві сні?

Апное сну відноситься до тимчасового припинення дихання під час сну. Причиною апное уві сні є відповідь на ряд факторів, які можуть бути або спадковими, біофізичними, або екологічними, або просто поведінковими.

Причини:

  • Спадкові і біофізичні причини апное уві сні можуть залежати від розміру вашого рота. Якщо у вашій ротовій порожнині є зайва тканина в задній частині горла, повітря, яким ви дихаєте, може стати перешкодою для тканини, змушуючи все вібрувати.
  • Екологічні та поведінкові причини включають надмірне споживання алкоголю, надмірну втому і будь-яке інше споживання речовин, які роблять ваш організм нездатним захищатися від будь-яких обструкцій дихальних шляхів. Тіло, яке напружене і повністю не розслаблено, стискає необхідні м’язи, деякі з яких можуть затримувати кисень всередині.

Що можна зробити?

Відповідні години сну, помірне вживання їжі і вживання алкоголю, а також пошук чогось заспокійливого і розслабляючого, допоможуть вам пом’якшити ваші м’язи, в тому числі м’язи ротової порожнини.

Сік анти-храп.

Інгредієнти, які входять до складу цього соку прості, але роблять його неймовірно ефективним. Вони працюють разом, сприяючи не тільки кращому сну, але і здоровому кровотоку, який виразно покращує дихальний ритм вашого тіла. Ці фактори необхідні для запобігання апное уві сні і, отже, хропіння.

Імбир.

Корінь імбиру добре відомий своєю здатністю розслабляти тканини, збільшувати кровообіг і навіть допомагає з травленням.

Яблука.

Ідеальні, як закуски самі по собі, яблука наповнюють вас вітамінами і поживними речовинами, які насправді сприяють сну. Вони також містять поліфенольні антиоксиданти, які необхідні для здорової імунної системи.

Лимонний сік, як відомо, покращує сон. Згідно Центру природної терапії Budwig, збільшення споживання лимонів в тиждень (до 7 в тиждень), в кінцевому підсумку, перетворить організм в так зване «лужний стан pH», що підвищує імунітет, і навіть стабілізує баланс цукру в крові.

Морква.

З усіх поживних речовин альфа-каротин (що міститься в моркви в величезних кількостях) є найвищим, пов’язаним з досягненням глибокого сну.

Що все це означає?

По суті, поєднання фруктів і овочів в цьому супер сокові сприяє виникненню трьох основних моментів:

  • розслаблення м’язів,
  • поліпшення циркуляції крові і поживні речовини, які підсилюють гормони сну.

Все разом, яблуко, морква, лимон і імбир – це потужний коктейль, який напевно краще будь-якого алкогольного напою. Насолоджуйтесь цим чудовим лікуванням для вашого сну. Ваше тіло подякує вам вранці!

УВАГА! Інформація надана виключно в інформативних цілях. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я.

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал