Ці 5 продуктів руйнують нашу щитовидну залозу кожен день!

Захворюваннями щитовидної залози сьогодні страждають величезна кількість людей, і в більшій мірі це стосується жінок. Але далеко не всі з них знають, що мають таку проблему…

При захворюванні щитовидної залози можуть розвинутися ускладнення, небезпечні для життя. Тому, при перших же підозрах на порушення в роботі щитовидної залози, необхідно звернутися до лікаря ендокринолога.

Ми пропонуємо вам список продуктів, які слід виключити зі свого раціону або ж скоротити їх вживання до мінімуму.

1. Цукор

Якщо ви хочете уникнути аутоімунного захворювання щитовидної залози, поліпшити здоров’я підшлункової залози і підтримувати адекватний рівень гормонів, то необхідно усунути цукор зі свого раціону.

2.Кава

Випивати 1-2 чашки натуральної кави в день не принесе шкоди вашому організму. Однак, якщо кава споживається у великих кількостях, це несприятливо впливає на здоров’я і в першу чергу на здоров’я щитовидки.

Надлишок кави впливає на нормальне функціонування наднирників. Для того, щоб мати уявлення, споживання кави стимулює секрецію адреналіну і норадреналіну гормонів через наднирники.

3. Смажені продукти

Всі смажені продукти завдають непоправної шкоди щитовидній залозі. Смажені продукти негативно впливають на секрецію гормонів щитовидної залози.

4. Глютен

Він являє велику загрозу для здоров’я щитовидної залози через білок, який називається гліадин. Щитовидна залоза виробляє дуже схожу речовину. Тому, коли ми споживаємо хліб, макаронні вироби та інші вироби, що містять глютен, наше тіло реагує на них і руйнує обидва.

5. Хрестоцвітні овочі

Ми знаємо, що капуста, кольорова капуста, брокколі дуже корисні для здоров’я, але коли мова йде про захворювання щитовидної залози, краще уникати частого вживання капусти.

УВАГА: щитовидка має важливе значення для загального стану здоров’я організму.

 

УВАГА! Інформація надана виключно в інформативних цілях. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я.

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал