Ці 7 способів допоможуть вам позбавитися від головного болю без ліків

Головний біль, не таке вже й рідкісне явище в нинішній час. Постійні стреси, регулярний недосип і погана екологія, ведуть до неприємностей зі здоров’ям. Ми хочемо поділитися з вами порадами, які допоможуть вам позбавитися від головного болю без лікарських препаратів.

Холодний компрес

Цей спосіб допомагає при мігрені і відомий дуже давно. Досить прикласти щось дійсно холодне (наприклад шматок м’яса з морозилки) до чола на 15 хв., та біль вщухне.

Гарячий компрес

Цей спосіб добре допомагає при болю від перенапруги. Потрібно взяти гарячу (але не дуже) грілку, і розмістити її в комірцевої зоні, тобто на шиї.

Розпустіть волосся

Якщо під час болю, ваше волосся зібране у хвіст або косу, то варто їх розпустити, кров повинна вільно циркулювати.

Попийте каву або чай

Несподівано, але це так. Кофеїн міститься в каві і мікроелементи знаходяться в чаї, полегшують головний біль. Попийте чай або каву і відпочиньте кілька хвилин.

Приглушене світло

Найчастіше яскраве світло провокує напади мігрені. Тому трохи приглушіть світло, або зовсім вимкніть його. Якщо ж за вікном день і немає щільних штор на вікнах, то просто накиньте на очі темну тканину, і відпочиньте хвилин 15.

Не їжте

Тому якщо у вас болить голова, то намагайтеся нічого не жувати, особливо це стосується твердої і хрусткої їжі.

Масаж

Масаж голови і комірцевої зони, дуже добре допомагають знизити головний біль, за рахунок того що змушують циркулювати застояну кров. Попросіть, кого не-будь зробити вам масаж. А якщо ж нікого поруч немає, то зробіть масаж собі самі.

Вся надана інформація носить ознайомчий характер і не може бути використана без обов’язкової консультації з лікарем!

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал