Ці продукти допоможуть очистити кишечник і позбутися від проблем з травленням

Наш кишечник періодично потребує чищення від токсинів, шлаків і паразитів. Вдаватися до медикаментозних способів краще не варто, адже в народній медицині завжди знайдуться альтернативні, не менш ефективні методи.

Природа придумала лікування буквально від усіх захворювань, в тому числі і від проблем з кишечником і травленням. Вживаючи ці продукти ви не тільки позбудетеся від цих проблем, але й зміцните свій імунітет.

1. Буряк

В складі червоного буряка дуже багато клітковини, фосфору, міді і вітаміну С. Саме вони відмінно допомагають травленню і усувають шкідливі гнильні бактерії, які беруть в облогу наш кишечник. Крім цього в буряках міститься бетаїн (Ліотропна речовина), він допомагає печінці швидше позбутися від токсинів. А ще буряк омолодить сам організм, покращуючи стан шкіри, волосся і нігтів.

2. Капуста

У цьому овочі міститься багато харчових волокон, які сприяють виведенню токсинів з кишечника. Разом з тим капуста має органічні кислоти, які покращують мікрофлору кишечника і сприяють швидкому засвоєнню їжі.

3. Часник

Його можна сміливо назвати королем вітамінів, адже в зубчиках цього овоча ви знайдете близько 400 корисних мікроелементів та вітамінів. Часник нормалізує рівень холестерину, прочистить судини, усуває клітини, що викликають онкологічні захворювання, туберкульозні палички, позбавить від глистів.

Бережіть себе і своїх близьких!

Вся надана інформація носить ознайомчий характер і не може бути використана без обов’язкової консультації з лікарем!

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал