Ця вправа ДЛЯ СПИНИ І ЖИВОТА “КАЦУДЗО НІШІ” ЗАПОБІГАЄ ПРАКТИЧНО ВСІ ЗАХВОРЮВАННЯ

Ця вправа покликана навчити ваш організм свідомо приводити одночасно в рух хребет і живіт.
Це необхідно для узгодженої і гармонійної взаємодії різних відділів центральної нервової системи, а також для гармонізації та стабілізації душевного настрою.

Ця вправа складається з двох частин: одинадцяти підготовчих вправ і одного основного.

Мета даної гімнастики: привести в рух кишківник, відрегулювати кровообіг в черевній порожнині і таким чином уникнути запорів і застою калових мас, тобто факторів, які є причиною майже всіх хвороб, включаючи головних вбивць – онкологічних і серцевих. Навіть психічні захворювання, недоумство і інсульт пов’язані з запором – це одне з найважливіших відкриттів Ніші.

Відомо, що здоров’я організму багато в чому залежить від стану крові: вона може як живити його, так і руйнувати.

При запорі кров переповнюється продуктами обміну, які всмоктуються в неї з кишечника, і стає джерелом аутоінтоксикації. Ось чому люди, які страждають запорами, можуть виявитися жертвами практично будь-якої хвороби.

Постійно забитий каловими масами товстий кишківник перетворюється в твердий нерухомий мішок, зміщуючи печінку, нирки, зменшуючи рухливість тонкого кишечника, викликаючи збої в сечостатевої системі, підтискаючи діафрагму, яка має велике значення для нормального кровообігу. Все це створює грунт для важких хвороб, в тому числі раку.

Після того як гімнастика для спини і живота призведе в норму роботу кишківника, ви легко зможете відмовитися від ранкового прийому їжі і періодично голодувати.

Пам’ятайте: більшість хвороб походить від того, що ми занадто багато їмо; ті ж, хто регулярно очищають кишківник, не допускаючи застою в ньому калових мас, живуть довго.

Що дає ця вправа

  • благотворно впливає на стан здоров’я, причому як фізичного, так і душевного;
  • нормалізує кислотно-лужну рівновагу в організмі (за рахунок рухів спини і живота);
  • відновлює рівновагу в роботі нервової системи;
  • дозволяє внутрішнім органам «дихати», отримувати повноцінне харчування і переробляти його.

Попередні вправи

1 п. Сидячи на підлозі на колінах, таз покоїться на п’ятах, або сидячи «по-турецьки». Хребет прямий (згадайте вираз «як аршин проковтнув»), не повинен відхилятися від осі, перпендикулярної підлозі. Вуха знаходяться прямо над плечима, очі широко розкриті, язик піднятий до неба, губи щільно стиснуті, дихання рівне. Все тіло спирається на ноги.

A.

Перебуваючи в 1. п., витягніть руки перед грудьми паралельно один одному і швидко озирніться через ліве плече, намагаючись побачити куприк. Потім подумки проведіть погляд від куприка вгору по хребту аж до шийних хребців і після цього поверніть голову в І. п. Потім швидко озирніться через праве плече і далі виконайте аналогічні дії. Навіть якщо ви не можете побачити куприк, уявляйте, що бачите його.

Б.

Підніміть руки вгору паралельно один одному і потягніться вгору. Швидко зробіть те ж саме, що і в пункті А, озираючись на куприк по одному разу через кожне плече.

Проміжні вправи вибудовують хребці, оберігаючи їх від підвивихів і їх наслідків у вигляді захворювань внутрішніх органів. Їх необхідно виконувати після кожного з шести вправ попередньої частини (п. 1-6) по одному разу в праву і ліву сторону.

  • Зробіть глибокий вдих, підніміть плечі якомога вище і потім опустіть їх (10 разів).
  • Нахиліть голову вправо (праве вухо до правого плеча), поверніться в І. п. – голова розташована прямо – (10 разів), потім нахиляйте її вліво (10 разів).
  • Нахиліть голову спочатку вперед, потім назад, настільки, наскільки вам це вдасться. Після кожного нахилу повертайте голову в І. п. Виконайте нахили в кожну сторону по 10 разів.
  • Поверніть голову вправо-назад, потім вліво-назад, в кожну сторону по 10 разів.
  • Нахиліть голову вправо (правим вухом намагайтеся торкнутися правого плеча), потім повільно витягніть шию до відмови і перекаті голову назад до хребта (голова при цьому повинна бути відкинута «до відмови»). Виконайте вправу по 10 разів на обидві сторони.
  • Підніміть руки вгору паралельно один одному, після чого зігніть їх в ліктях під прямим кутом, стисніть кисті рук в кулаки, відкиньте голову назад, прагнучи, щоб підборіддя дивився в стелю. На рахунок «7» в цьому положенні відводите лікті назад, утримуючи зігнуті руки на рівні плечей, ніби бажаєте звести їх у себе за спиною (як крила метелика), одночасно з цим тягніть підборіддя до стелі, намагаючись дотягнутися до нього. Поверніться в І. п. Виконайте 10 разів.

Основна частина вправи

Між попередньою і основною частиною зробіть невелику перерву, під час якого постарайтеся розслабитися. Перед тим як продовжити, перевірте свою поставу – вона повинна бути прямою.

Виконання: випряміть тіло, врівноважте його вага на куприку і починайте розгойдуватися вправо-вліво, одночасно рухаючи животом вперед-назад. Вголос під час вправи вимовляєте :

«Мені добре, з кожним днем мені буде краще, краще, краще і краще. Кожна клітинка мого організму оновлюється; кров стає свіжою, чистої, здоровою; залози внутрішньої секреції працюють чудово; м’язи, шкіра, судини робляться еластичними, пружними, здоровими, чистими, оновленими; кістки — міцними, суглоби — гнучкими, рухливими; всі органи і системи підкоряються роботі мозку; мозок функціонує чудово — мозок прекрасно керує роботою всіх органів і систем: всі органи і системи працюють чудово. Я стаю здоровіше, розумніший, добрішим, мудрішим, здатним до великих творчих справ, корисним людям і собі. Мені добре, і з кожним днем мені буде краще, краще, краще і краще ».

Виконуйте ці рухи з одночасним проголошенням формул самонавіювання протягом 10 хвилин щоранку і щовечора.

Ймовірно, ви вже не раз зустрічалися з пропозицією вимовляти певні установки, але, як правило, мова йшла про те, щоб робити це в стані розслаблення. Дійсно, програма, яку ви задаєте собі в цьому стані, з великою ймовірністю досягає підсвідомості. Однак ритмічні рухи, які ви будете поєднувати з самонавіюванням, сприяють ще більш ефективній дії. Досягнувши підсвідомості, програма оздоровлення пошириться на кожну з ваших клітин, які будуть слідувати їй.

Чому важливо виконувати вправи для спини і живота одночасно

Ця вправа дає ефект так званого діафрагмального дихання – дихання нижньою частиною живота (повне йоговское дихання). Але виконувати таке дихання без вправ для спини шкідливо: у вас може розвинутися ентероптоз – розтягнення нижньої частини черевної порожнини з виникають звідси ускладненнями. Що це за ускладнення? Зниження кислотності шлункового соку, яке в свою чергу призводить до звуження вихідної частини шлунка і навіть може викликати рак шлунка. Мало того, вправу для живота без вправи для спини негативно впливає на нервову систему, викликаючи почуття тривоги і страху.

Вправа для спини, якщо одночасно не виконуються абдомінальні (від латинського «абдомен» – живіт) руху, також приносить мало користі. Чому? Наше тіло схильне до різних хвороб по одній за все причини: віддалившись від природи в царство цивілізації, ми відмовилися від природного способу життя. Через сидячої роботи і нестачі фізичних навантажень виникають деформації хребта, а це в свою чергу порушує процеси обміну речовин.

Похитування вправо-вліво призводять його в здоровий стан. При відсутності абдомінального вправи рідини тіла стануть занадто кислими, а це може викликати хвороби, пов’язані з накопиченням кислоти, такі як апоплексии і діабет, і зробити нас сприйнятливими до застуд.

Отже, вправи для спини і живота ефективні лише за умови, що вони виконуються одночасно. Так ми наведемо в рівновагу кислотність рідин тіла і нервову систему. Здорова нервова система дає можливість успішно протистояти будь-яким негараздам. «Покачуючись з боку в бік, ми твердо стоїмо на землі» – йдеться в трактаті «Фуканзазенгі», яким керується вчення дзен.

УВАГА! Інформація надана виключно в інформативних цілях. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я.

Поділитись в соцмережах 👍
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал