Ця «здорова» їжа може стати причиною пошкодження мозку і раку молочної залози! Ви повинні перестати їсти це!

Тофу, також званий соєвим сиром, є харчовим продуктом, отриманим шляхом коагуляції соєвого молока і пресування. Існує багато різних видів тофу продуктів, але ми можемо виділити їх в дві основні категорії:

  • свіжий тофу, який виробляється з соєвого молока
  • переробленого тофу, який виробляється з свіжого тофу.

За останні кілька років багато людей замінили м’ясо і яйця на тофу, вважаючи, що це допомагає їм поліпшити свій раціон. Однак, виявляється, тофу не є здоровою заміною м’яса, яєць і сирих молочних продуктів.

Фактично, тофу – не що інше, як продукт соєвої промисловості, яка має шкідливі речовини. Причина цього полягає в тому, що високотехнологічні методи обробки, не тільки усувають поживні речовини, які природним чином присутні в соєвих бобах, але також залишають токсичні і канцерогенні залишки, створювані високими температурами.

Ця «здорова» їжа може стати причиною пошкодження головного мозку і раку молочної залози. Ви повинні перестати їсти це НЕГАЙНО!

Ось який негативний вплив призводить від вживання тофу:

  • Збільшення ваги, нездужання, втома, випадання волосся і втрата лібідо
  • Проблеми розвитку у немовлят, дітей і підлітків
  • Соєві алергії
  • Пошкодження мозку
  • Репродуктивні порушення
  • Рак

На додаток до цього, було науково доведено, що соя підвищує рівень гомоцистеїну у багатьох людей, небілкової кислоти, яка збільшує ризик інсульту, серцевих захворювань і вроджених дефектів.

Немовлята і діти особливо сприйнятливі до ефектів гормональної імітації сої. Згідно з дослідженням Lancet, щоденний вплив естроген-імітуючих хімікатів для немовлят, які споживають соєві суміші, було в 6-11 разів вище в порівнянні з дорослими, які вживають в їжу соєві продукти.

Іншими словами, немовлята, які отримують середню кількість соєвої суміші, отримують естрогенний еквівалент 5 протизаплідних таблеток (в розрахунку на масу тіла). Тому, навіть якщо це залежить від вас, як від батька, рекомендується уникати годування ваших дітей соєвими молочними сумішами або іншими соєвими продуктами.

Соєві боби сповнені природних токсинів, також відомих як антиокислювачі, велика кількість інгібіторів, які утримують ферменти, необхідні для перетравлення білків. Це призводить до захворювань шлунка і хронічної недостатності амінокислот, що може привести до небезпечних порушень підшлункової залози і навіть до раку.

Соєві боби містять гемаглютинини, які викликають злиття червоних кров’яних клітин.
Соя також містить гоітрогени, які можуть викликати зниження функції щитовидної залози.
Більше 80% сої генетично модифіковані і містять найвищі рівні забруднення пестицидами.
Соєві боби багаті фітатами, які запобігають поглинання важливих мінералів, таких як кальцій, магній, залізо і цинк.

НЕ ЗАБУДЬТЕ!

Всі оброблені соєві продукти, такі як соєве молоко, соєві булочки з начинкою, соєвий сир, соєві енергетичні батончики, соєве морозиво, порошки соєвого білка, не є здоровими продуктами.

 

УВАГА! Інформація надана виключно в інформативних цілях. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я.

Поділитись в соцмережах 👍
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал