Ця жінка не могла встати з ліжка через сильні болі в суглобах, поки вона не почала приймати це!

Це особливий випадок, коли природна медицина пропонувала несподівані результати, коли жінка похилого віку страждає від страшного болю в суглобах, особливо на колінах і щиколотках.

Всі фахівці тільки що дали рецепти для сотень протизапальних ліків для лікування симптомів, але полегшення було лише тимчасовим.

Діагноз вже був відомий. Вона страждала від артриту, але вона вирішила не йти у відставку і робити все можливе, щоб знайти відповідне лікування для жахливого стану.

На щастя, вона змогла знайти природний засіб від артриту, яке може не тільки усунути симптоми болю, але також може усунути наслідки хвороби.

Це неймовірно!

Інгредієнти:

  • середній баклажан
  • 1 літр води

Приготування:

Вимийте баклажан, наріжте його кільцями, а потім покладіть в каструлю з киплячою водою. Залиште до тих пір, поки тепла вода не охолоне. Зберігайте приблизно 750 мл цієї рідини в холодильнику, і ви можете використовувати те, що залишилося 250 мл для зовнішніх застосувань.

Вам потрібні ті ж інгредієнти, що і попередньому рецепті, і 50 мл оливкової олії. Змішайте 250 мл рідини, яку ви зберегли на попередньому етапі, з оливковою олією. Зберігайте отриману суміш в холодильнику.

Застосування:

Ви повинні використовувати цей засіб для внутрішнього використання, як це випливає:

  • 250 мл вранці натщесерце
  • 250 мл в обідню перерву
  • 250 мл у вечірній час

Для зовнішнього використання ви повинні застосовувати засіб на проблемних ділянках в нічний час, перш ніж лягати спати. Просто протріть рідиною постраждалі зони і надіньте на них чисту тканину.

Через 20 днів після цього лікування ви зможете відновити рух на колінах і ногах. Біль і запалення повністю зникнуть!

УВАГА! Інформація надана виключно в інформативних цілях. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я.

Поділитись в соцмережах 👍
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал