Ця жінка втирає сиру цибулю на руки. Ось її дивовижні результати

Способи полегшення хвороб з використанням інгредієнтів, які у вас є у вашому домі, – відмінний спосіб заощадити гроші і сприяти природному полегшення.

Інгредієнт, який, ймовірно, вже є на вашій кухні, але ви, можливо, і не подумали б використовувати його для боротьби з застудою, болем і сверблячкою, це не що інше, як цибуля.

Цибуля містить флавоноїд (пігмент), званий кверцетином, який є відмінним антиоксидантом. Велика користь для вашого тіла.

Наступного разу, коли ви нарізаєте цибулю, щоб покуштувати страви, подумайте про те, щоб зберегти трохи, це допоможе вам впоратися з деякими з цих нездужань:

 1. Знімає опіки
  Якщо ви випадково отримали опік під час приготування вечері, природний болезаспокійливий препарат може бути в межах легкої досяжності. Цибуля може допомогти полегшити опік. Цибуля також володіє антисептичними властивостями, які можуть допомогти запобігти зараженню вашої шкіри і сприяти швидкому загоєнню. Спробуйте застосовувати цибульний сік кілька разів на день протягом декількох тижнів, щоб зменшити рубці.
 2. Укуси комах
  Укуси комах викликають значний біль. З приходом весни москіти, ймовірно, стукають у ваші двері. Позбавтеся від укусів, протираючи шматочком цибулі місце, де був укус.
 3. Знімає біль у вусі
  Випікайте цибулю в духовці протягом 15 хвилин. Після закінчення цього часу витягніть цибулю, остудити її, розріжте навпіл і вичавіть. І нанесіть кілька крапель рідини на хворе вухо. Хоча немає наукових доказів того, що це працює, є багато відгуків, які задовольняють людей.
 4. Знімає закладеність носа
  Закладеність носа дуже засмучує. Це може також викликати біль, якщо супроводжується додатковим тиском на пазухи. Щоб полегшити деякий тиск, рекомендується розрізати середню цибулю в мисці і вдихати її пари.
 5. Боротьба з застудою / грипом
  Якщо ви намагаєтеся позбутися від симптомів застуди і грипу, наріжте цибулю навпіл і помістіть її на тарілку поруч з вашим ліжком під час сну. Ви будете вдихати пари і знімати симптоми застуди і грипу під час сну.

Так що наступного разу, коли у вас почне розвиватися хвороба, виходьте на кухню, а не в аптеку, і лікуєтеся природним чином.

УВАГА! Інформація надана виключно в інформативних цілях. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я.

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал