Турецька господиня відкрила секрет приготування пишного омлету – п’ятихвилинки. Омлет не опускається

Цей омлет я спробувала, коли відпочивала в Туреччині: у стандартний сніданок там завжди входив омлет. І ось ця страва, була точно такою ж, як в дитинстві – пишною, соковитою, ніжною і не перетворювалося на тарілці в щось гумове. А всередині такого омлету, ще й шматочки овочів.

Господарка готелю, де ми відпочивали, розповіла про свій рецепт і тепер я завжди так роблю. Вона також розкрила мені і свої секрети:

  1. смажимо омлет тільки в сковороді з товстим дном і стінками – вони рівномірно розігріваються і довго тримають одну температуру, завдяки якій, омлет і виходить таким пишним і рівномірно готовим;
  2. при з’єднанні молока і яєць, завжди важливо співвідношення – 1 до 1;
  3. різні наповнювачі (овочі і гриби, шинка і т. д) завжди складають половину омлету, максимум;
  4. готуємо під кришкою і не відкриваємо її, поки омлет не буде готовий. Якщо приберете кришку, вийде перепад температури, через яку і осяде страва;
  5. сіль і перець вводимо в момент збивання яєць;
  6. борошно не додаємо – воно сприяє осіданню маси і страва не буде пишною.

Дуже смачно виходить омлет з сиром: збиваємо 2 яйця і змішуємо з 100 г сиру, 60 г молока і рослинною олією (8 г), солимо за смаком.

Готуємо такий омлет в мультиварці: ставимо режим «Випічка» на 7 хвилин і все, подаємо до столу, поливши солодкою сметаною або варенням.

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал