Ваше обличчя показує, чи здорові ви чи ні, хочете знати як це перевірити? Тоді я поділюсь з Вами секретами

Багато людей щодня дивляться в дзеркало і дратуються прищами, зморшками і мішками під очима. Але те, що більшість людей не знає, полягає в тому, що багато змін обличчя можуть бути ознаками серйозної хвороби. Подивіться уважно на своє обличчя і дізнайтеся, наскільки ви здорові, як думаєте, що ви …

 1. Чоло
  Шкіра на чолі є блідою або червоною? Це може вказувати на те, що ваш метаболізм функціонує неправильно. Чоло показує проблеми з печінкою, яка відповідає за позбавлення від токсинів. Це також може бути ознакою того, що ваш жовчний міхур працює неправильно.
 2. Віски
  Якщо ваші віски червоні або опухлі, це може бути ознакою того, що ваші нирки перевантажені. Ці види проблем зі шкірою виникають, коли токсини накопичуються в організмі, але вони також можуть бути викликані споживанням занадто великої кількості оброблених продуктів.
 3. Повіки
  Якщо ваша селезінка здорова, область над вашими повіками буде світитися. Селезінка відповідає за підтримання здорової імунної системи шляхом зберігання і виробництва лейкоцитів. Якщо повіки виглядають опухлими, червоними або просто сильно відрізняються від звичайних, це може вказувати на те, що ваша селезінка працює неправильно, і ви повинні якомога швидше звернутися до лікаря.
 4. Мішки під очима
  Після довгої ночі і недостатнього сну багато людей прокидаються з темними мішками під очима. Якщо вони не зникнуть, коли ви досить поспали, вам слід придивитися. Коли вони виглядають блідими або сірими, це може бути ознакою того, що щось не так з вашими нирками. Якщо у вас дійсно є мішки під очима, це може стати ознакою стресу. Загальна відсутність харчування також може викликати появу кілець під очима.
 5. Вилиці
  Люди, які страждають від сірого знебарвлення або збільшення пір, можуть мати проблеми зі своїми легенями. Це часто трапляється з курцями.
 6. Щоки
  Знебарвлення в цій області вказує на те, що дієта людини занадто жирна і що живіт перевантажений роботою. Якщо це супроводжується атонією, це може означати, що у людини є проблеми з метаболізмом. Набрякання і прищі в цій області є сильною ознакою того, що у людини є непереносимість певних продуктів.
 7. Ніс і ніздрі
  Глибока складка або набряк на переніссі може вказувати на порушення функції щитовидної залози. Широкі ніздрі, з іншого боку, часто викликані збільшеними легенями, спільною проблемою серед пацієнтів з астмою. Червоні ніздрі можуть вказувати на бронхіальну інфекцію. У будь-якому випадку, якщо ви помітили, що ваш ніс виглядає набагато інакше, ніж раніше, це може означати, що ваші легені не працюють належним чином.
 8. Кінчик носа
  Насправді це не просто косметична проблема і може вказувати на проблему з серцем. Якщо ви помітили, що ваш ніс постійно червоний, зверніться до лікаря якомога швидше.
 9. Між верхньою губою і носом
  Стрес може викликати проблеми зі шкірою і крихітні зморшки під носом. Фізичний стрес також впливає на рівень гормонів, який змінює рівень естрогену і функціонування репродуктивних органів. Цей гормональний дисбаланс відбивається в нашому зовнішньому вигляді.
 10. Губи
  Ваші губи можуть сказати вам, чи є у вас проблеми з тонкою кишкою. Першими ознаками є сплески герпесу, виразки і знебарвлення. Якщо нижня губа опухла, це може означати, що ваш кишечник працює неправильно. Якщо ваші губи бліді, це може вказувати на поганий кровообіг. Зміни в губах також можуть бути ознаками проблем з селезінкою, жовчним міхуром, печінкою або товстою кишкою.
 11. Підборіддя
  У жінок часто бувають прищі на підборідді в другій половині місячного циклу. Це викликано зміною рівня гормонів. Але плями і зморшки тут також можуть вказувати на те, що деякі органи функціонують неправильно. У чоловіків подовжене підборіддя може бути ознакою збільшеної простати.

Як ви можете бачити, наші обличчя можуть розповісти нам про наше спільне здоров’я. Варто заглянути в дзеркало кожен день і не ігнорувати попереджувальні знаки.

УВАГА! Інформація надана виключно в інформативних цілях. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я.

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал