Вода, огірок і лимон позбавили мене від токсинів, зайвих кілограмів і комплексів

Для того, щоб допомогти нашому організму впоратися зі своїми функціями необхідно проводити детоксикацію. Для цього дієтологи придумали корисне поєднання з води, лимона і огірка.

Безумовно, вода є джерелом життя і краси. Велика частина нашого організму складається саме з цієї рідини. Доросла людина повинна випивати як мінімум 2 літри води в день. Про її корисні властивості можна говорити довго. Вона корисна для шкіри, для роботи внутрішніх органів, для волосся і для схуднення.

Але мало хто знає, що за допомогою води можна провести детокс всього організму, тобто позбутися від шлаків і токсинів. Адже наш організм час від часу потребує чищення, він трудиться 24 години на добу, перетравлює їжу, вбираючи корисні речовини і намагаючись позбутися від шкідливих. Для того, щоб допомогти нашому організму впоратися зі своїми функціями необхідно проводити детоксикацію, тобто детокс.

Для цього дієтологи придумали корисне поєднання з води, лимона і огірка. Така водичка точно позбавить організм від шлаків і токсинів.

Для приготування детокс-води нам знадобляться такі інгредієнти:

  • Вода – 2 літри
  • Огірок – 1 штука
  • Лимон – 1 штука
  • М’ята – 10-12 листочків

Спосіб приготування:

В чисту воду додаємо нарізаний огірок, лимон і м’яту. Ми залишаємо розчин на ніч і з ранку наступного дня починаємо пити по одній склянці. 2 літри ви повинні випити за день.

Таку воду необхідно пити щодня, і тоді ви позбудетеся від шлаків, зайвих кілограмів, покращиться стан шкіри, нігтів і волосся, покращиться робота всіх внутрішніх органів.

Доглядайте за собою і будьте красивими!

Вся надана інформація носить ознайомчий характер і не може бути використана без обов’язкової консультації з лікарем!

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал