Вона пила ці краплі 2 рази в день! Через місяць результатами аналізів був здивований навіть лікуючий лікар – настільки хороший був ефект!

Досить приймати 1 раз в день по чайній ложці. Щоб назавжди забути про гіпертонії, болі в серці, головного болю і болю в суглобах. Записуйте рецепт і поділіться з друзями!

Пропонуємо Вашій увазі рецепт крапель ВКПБП.

Перед використанням проконсультуйтеся з лікарем.

  • В – валеріана, сприяє розширенню коронарних судин, нормалізує кровообіг, підсилює моторику кишечника і пригнічує бродильні процеси в ньому, служить заспокійливим засобом при безсонні, неврозах, а також знімає спазми шлунково-кишкового тракту. Валеріана допомагає при лікуванні щитовидної залози, її препарати показані при епілепсії, шизофренії, астмі, мігрені і спастичних запорах.

  • До – кінський каштан, зміцнює кровоносні судини, знижує в’язкість крові, перешкоджаючи утворенню тромбів, а також захищає від інфаркту і інсульту. Підвищує холестериновий обмін, усуває запальні процеси в організмі. Позитивний ефект надає при лікуванні геморою, тромбофлебітів, варикозного розширення вен, при атеросклерозі. Застосовується також для лікування жовчного міхура, при запальних захворюваннях кишечника, при захворюваннях серця, печінки, білокровії, задишки і при аденомі
  • П – пустирник. Настоянка пустирника застосовується при всякого роду заворушеннях, істерії, неврастенії, серцевої слабкості, серцевих неврозах, стенокардії, кардіосклерозе, гіпертонії, імпотенції і при синдромі Меньєра.
  • Б – глід. Знижує збудливість серцевого м’яза, покращує коронарний і мозковий кровообіг, знімає тахікардію, аритмію, знижує кров’яний тиск, добре допомагає при безсонні, запамороченні, нормалізує сон. Глід входить до складу кардіовалена.

  • П – півонія. Нормалізує сон, роботу шлунково-кишкового тракту, підвищує кислотність шлунка, застосовується при коліках кишечника, виразковому гастриті, проноси, ерозії і раку матки, геморої, струсі головного мозку, головних болях, паралічі, епілепсії.

Настоянки всіх цих рослин можна придбати без рецепта в аптеці. Крім того, ви можете використовувати спиртові настоянки, які приготували самі.

Необхідно змішати всі разом в рівних пропорціях в одну ємність і приймати по 50 крапель 1 раз в день за 30 хвилин до їжі. Ефект чудовий і не потрібні дорогі медикаменти.

Це дійсно працює! Вже через кілька днів прийому ви відчуєте себе краще. А через місяць ваш лікар не повірить своїм очам – тиск прийде в норму, ви повністю відновитеся. Будьте здорові.

УВАГА! Інформація надана виключно в інформативних цілях. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я.

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал