Вправи від професійного тренера, які швидко приведуть ваші ніжки у форму. Одягайте спідницю і йдіть радувати світ

Красиві і сексуальні ноги – мрія мало не кожної дівчини. Якщо природа не нагородила вас довжними ніжками, не варто впадати у відчай. Завжди можна попрацювати над обсягами, надати ногам витончену форму.

При цьому вам не обов’язково ходити в зал, можна працювати над собою, не виходячи з дому. Візьміть на озброєння 8 вправ, які допоможуть вам підтягнути м’язи стегон, сідниць і ніг. Отже, почнемо!

Кожну вправу потрібно виконувати по 10 разів. Якщо ви новачок, беріть гантелі від 1,5 до 3 кг. Для просунутих спортсменів підійдуть 3 кг і більше.

Тренування для красивих ніг

 • Глибокі присідання з гантелями
  Візьміть гантелі, підніміть їх до плечей. Лікті тримайте близько до тулуба. Потім присідайте так низько, як можете. Гантелі не опускайте.

 • Мертва тяга з гантелями
  Візьміть гантелі в руки, тримайте спину рівною, дивіться перед собою. Ноги поставте на ширину плечей, можна трохи ширше. Потім нахиляйтеся вперед якомога нижче. Спина при цьому повинна бути рівною. При нахилі гантелі повинні нібито ковзати по передній поверхні стегна. Коли нахиляєтеся, трохи зігніть коліна, а таз відведіть назад.

 • Випади в сторони з гантелями
  Візьміть в руки гантелі, ноги на ширині плечей. Зробіть широкий крок у праву сторону, перемістіть вагу на праве стегно і присядьте. Потім затримайтеся в нижній точці трохи. Поверніться в початкове положення і повторіть для іншої ноги.

 • Присідання пліє
  Робимо присідання пліє: поставте широко ноги, шкарпетки дивляться в сторони, таз підкручений – присідайте. Для ускладнення завдання поставте гантелі під тазовими кістками.

 • Присідання пліє на носочках
  Ті ж присідання пліє, тільки потрібно стати на носочки і не присідати глибоко, а більше пружинити.

 • Підйоми ніг для прокачування внутрішньої поверхні стегна
  Ляжте на лівий бік, праву ногу закладіть за ліву, зігніть її в коліні і упріть ступень в підлогу. Підніміть корпус, обіпріться на лікоть. Другу руку для балансу можна поставити перед собою. Піднімайте і опускайте ліву ногу. Після повторіть все для правого боку.

 • Підйом ніг для зовнішньої поверхні стегна
  Ляжте на лівий бік, лівий лікоть розташуйте під плечем. Поставте праву руку перед собою для балансу. Зігніть ліву ногу і підтягніть коліно вперед. Тепер можете піднімати праву ногу. Зверніть увагу на стопу.

 • Плечовий місток з підйомом ніг
  Станьте в плечовий місток: ляжте на спину, руки розташуйте вздовж тіла, ступнями упріться в підлогу, повільно підніміть сідниці і затримайтеся в верхній точці. З цього положення по черзі піднімайте ногу вгору. Тягніть шкарпетками до стелі.

Виконуючи ці вправи, ви дуже швидко приведете ноги в порядок. Але пам’ятайте, що результат залежить не тільки від тренувань. Вставайте з нами на шлях здорового способу життя!

УВАГА! Інформація надана виключно в інформативних цілях. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я.

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал