Всього 5 хвилин і чайники з каструлями будуть сяяти неперевершеним блиском! Спробуйте і ви!

Кухонний посуд, особливо той, в якому ми готуємо їжу, дуже швидко покриваються жиром, нагаром, різними плямами. Це не тільки не робить її привабливою, але і погіршує їх роботу – нагар, наприклад, не дозволяє чайнику або сковороді рівномірно нагріватися.

Ділимося з вами простим, дешевим способом очищення каструль.

  1. Беремо 2 літри води і розводимо в ній 1 ч. л. лимонної кислоти, ставимо на плиту і кип’ятимо 5 хвилин. Цим способом очищаємо всередині.
  2. Зовні змащуємо чайник або каструлю сумішшю з перекису – 3 ст.л, соди – 3 ст.л і 1 ложки миючого засобу.
  3. Змащуємо цією масою поверхню і залишаємо на 30 хвилин. Прочищаємо губкою і промиваємо під проточною водою.
    Таким чином очищається весь кухонний посуд.
  4. Якщо у вас всередині електричного чайника багато накипу, кип’ятимо воду і знімаємо його з підставки, щоб випадково не включили. Засипаємо в чайник пакетик лимонної кислоти і залишаємо на 10 хвилин. Промиваємо чистою водою. Кип’ятити воду з кислотою не можна – всі пластикові частини чайника від кислоти пошкоджуються і приходять в непридатність.

Також можна закип’ятити воду, всипати пару ложок соди – столових і влити на око оцту – реакція соди і оцту швидко зніме весь накип, та й цей спосіб, допомагає позбавити улюблену каструлю від пригорілого шару всередині. Тільки поставте її на невеликий вогонь і нехай вона кипить від 10 до 20 хвилин, все залежить від ступеня забруднення.

Поділитись в соцмережах 👍
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал