Всього 5 хвилин – і унітаз буде пахнути свіжістю місяць (лайфхак для хитрої господині)

Зливний бачок звичайного унітазу таїть багато таємниць. Крім його безпосередніх функцій, це ще і відмінне місце, щоб заховати там цінну річ. Там може поміститися багато – грошові заощадження, важливі документи, дбайливо обгорнуті в кілька шарів целофану.

А як вам ідея заховати в бачку тюбик зубної пасти? Звичайно, перша реакція на таке питання – це здивування. Багато здивуються і не зрозуміють, навіщо це робити. Давайте спробуємо розібратися.

Для чого це потрібно? Вже, звичайно, не для того, щоб потім чистити цієї пастою зуби. Завдяки їй ми збережемо свіжість в унітазі на довгий період часу.

Давайте поміркуємо. Виробники чистячих засобів придумали масу дорогих унітазних блоків, які сприяють підтримці чистоти і приємного запаху в туалетній кімнаті.

Забудьте про це – тепер дезінфекція обійдеться вам набагато дешевше.

Для цього візьміть звичайну зубну пасту. Нехай навіть найдешевшу, але головне – до складу повинна входити ментол. У тюбику потрібно голкою проколоти якомога більше дірочок і покласти його в зливний бачок.

Усе. Свіжість унітазу забезпечена. І що важливо, в наявності істотна економія.

Ментол створить не тільки приємний запах, але і буде виробляти невелику дезінфекцію. Мити унітаз, звичайно ж, все одно доведеться. Але тепер робити це можна буде набагато рідше.

Все геніальне – просто. Обов’язково поділіться цим лайфхаком зі своїми друзями!

УВАГА! Інформація надана виключно в інформативних цілях. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я.

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал