Ви вживаєте яблучний оцет? Тоді дізнайтеся, як його пити, щоб не нашкодити своєму здоров’ю!

Можливо, ви чули про яблучний оцет. Можливо ви використовуєте його для приготування їжі. Але чи все ви знаєте про нього?

Яблучний оцет містить велику кількість найбільш корисних речовин: калій, кальцій, фтор, кремній, натрій, фосфор, мідь, залізо та інші, органічні кислоти: оцтова, лимонна, молочна, пропінова, а також поташ, пектин, вітаміни: А, В1, В2, В6, С, Р, Е і бета-каротин.

Склад яблучного оцту унікальний і кожен компонент дуже корисний сам по собі. Але основна цінність цього продукту полягає в поєднанні всіх цих компонентів, і їх комплексний вплив на організм людини має великий цілющий вплив. Але важливо пам’ятати все корисно в міру, не допускайте передозування.

Яблучний оцет здатний в кілька разів прискорити обмін речовин в організмі. Він також активно стимулює розщеплення жирів, вуглеводів, що допомагає більш активній втраті зайвої ваги.

Яблучний оцет активно захищає організм від різних кишкових інфекцій, він допоможе відновити мікрофлору кишечника, а також сприяє його здоровій перистальтики.

Ми пропонуємо вам дізнатися про 6 захворювань, при яких яблучний оцет буде кращим помічником!

 1. Рефлюкс і печія
  Рефлюксом називається закид шлункового соку зі шлунка в стравохід. Це зазвичай супроводжується сильною печією. При цій проблемі допоможе яблучний оцет. При печії прийміть склянку води з столовою ложкою яблучного оцту.
 2. Сприяє нормалізувати рівень холестерину
  Яблучний оцет, як не дивно це звучить, зменшує кислотність внутрішнього середовища організму, що зменшує запалення стінок судин і відкладення на них холестерину.
 3. Допомога у втраті ваги
  Яблучний оцет допомагає вам схуднути. Прийом його зменшує почуття голоду і допомагає виводити з організму токсини і надлишок води.
 4. Контроль рівня цукру в крові
  Дослідження показують, що яблучний оцет має анти глікемічні властивістю, завдяки якому може контролювати рівень цукру в крові.
 5. Антиоксиданті
  Яблучний оцет в своєму складі містить такі антиоксиданти, як катехін, галова кислота, кавова кислота і хлорогенова кислота, які зберігають наше здоров’я.
 6. Травлення
  Оцтова кислота, що міститься в яблучному оцті, допомагає краще засвоювати продукти, які ви їсте. При додаванні оцту в салат, ви робите овочі доступнішими для травлення.

Попередження! Купуйте тільки натуральний яблучний оцет, а не оцет з яблучним смаком! Яблучний оцет дуже просто можна приготувати і в домашніх умовах.

Для щоденного вживання рекомендується розмішати 1 столову ложку яблучного оцту в склянці води. Ви можете додати чайну ложку меду і лимонний сік.

УВАГА! Інформація надана виключно в інформативних цілях. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я.

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал