Використовуючи кокосову олію, ви зможете захистити себе від гнилих зубів!

Ви, безсумнівно, знайомі з незліченними перевагами для здоров’я кокосової олії, але тепер ви можете бути впевнені в тому, що ця олія дуже корисно і для здоров’я ваших зубів.

Дослідження показали, що вона може бути ідеальною заміною різних комерційних видів зубної пасти, більшість з яких містять хімічні речовини і можуть викликати роздратування і інші побічні ефекти.

Стоматологічне здоров’я надзвичайно важливо для загального здоров’я, а численні інфекції ротової порожнини можуть викликати різні інші проблеми зі здоров’ям в організмі, такі як інсульт, деменція, проблеми з серцем і респіраторні захворювання. Тому ви завжди повинні проявляти особливу турботу здоров’ю своїх зубів.

Нові дослідження показали, що кокосова олія є одним з кращих інгредієнтів, які ви можете використовувати для підтримки вашого здоров’я зубів на оптимальних рівнях і що вона набагато ефективніше, ніж зубна паста.

Недавнє дослідження, проведене в Інституті Атлону, показало, що ця олія краще, ніж будь-які інші олії, коли мова заходить про те, щоб зберегти зуби чистими і здоровими. Ця олія є відмінним антибактеріальним засобом, так як його травні ферменти запобігають зростання бактерій в роті.

Streptococcus і S Mutans є кислотоутворювальними бактеріями, які є основними винуватцями гниття зубів у дорослих і дітей. Ці бактерія «отримують енергію» від цукру і викликають кислотне середовище в роті, яка демінералізує структуру зуба, а зуб стає пошкодженим.

Щоб уникнути шкідливих хімічних речовин, люди повинні звернутися до більш природних варіантів очищення зубів. Зубні пасти багаті триклозаном, лаурілсульфатом натрію, фторидом і штучними підсолоджувачами, такими як аспартам, що може викликати різні проблеми зі здоров’ям.

Наприклад, триклозан був пов’язаний з ендокринними проблемами, і було виявлено, що лаурілсульфат натрію негативно впливає на смакові рецептори.

З іншого боку, ми запропонуємо рецепт натуральної зубної пасти, в якому головним компонентом виступає кокосова олія:

Інгредієнти:

  • ½ склянки кокосової олії
  • 2-3 столові ложки харчової соди
  • 15-30 крапель лимона або ефірного масла м’яти перцевої

Інструкції:

Змішайте всі інгредієнти і використовуйте пасту як звичайну зубну пасту.

УВАГА! Інформація надана виключно в інформативних цілях. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я.

Поділитись в соцмережах 👍
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал