Випивайте цей напій вранці і на наступний день ви відчуєте себе на 20 років молодше!

Золоте молоко – це напій з натуральних інгредієнтів, і це один з найбільш корисних напоїв для загального здоров’я, куркума є ключовим інгредієнтом цього рецепта, вона рясніє активним компонентом – куркуміном, який є поліфенолом, і він забезпечує більше 150 терапевтичних властивостей куркуми.

Іншими перевагами куркуми є: протизапальні і знеболюючі властивості, антиоксиданти, протимікробні властивості, зміцнює імунітет, очищає печінку, регулює кров’яний тиск, покращує пам’ять і функцію мозку, знижує рівень холестерину, покращує стан травного тракту, полегшує неврологічні розлади, знижує рівень тригліцеридів, регулює обмін речовин і вага.

Золоте молоко

Якщо ви додасте чорний перець в куркуму, це збільшить біологічну доступність куркуміна в 1000 разів через активного інгредієнта чорного перцю, куркума і чорний перець – ідеальне поєднання, що забезпечує оптимальне поглинання куркуми в організмі.

Тут ми поділимося рецептом золотого молока:

Крок 1. Куркума.

Інгредієнти:

  • 1/2 чайної ложки подрібненого перцю
  • 1/2 склянки фільтрованої води
  • 1/4 склянки порошку куркуми

Інструкції:

Помістіть всі інгредієнти в миску, на середньому вогні, постійно перемішуйте до тих пір, поки ви не отримаєте густу пасту.
Дайте суміші охолонути і зберігайте в холодильнику.

Крок 2. Золоте молоко

Інгредієнти:

  • 1 стакан мигдалевого молока
  • 1 ст. ложка кокосового масла
  • 1 ст. ложка меду
  • 1/4 чайної ложки куркуми

Інструкції:

Помістіть всі інгредієнти, крім меду, в миску на середньому вогні, постійно перемішуйте, але не дозволяйте суміші закипіти, додайте мед, щоб підсолодити його, і ваш напій готовий!

Ви помітите результати дуже швидко!

УВАГА! Інформація надана виключно в інформативних цілях. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я.

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал