Я хоч і медик, але вилікувала ноги тільки так. Рецепт мазі від моторошного варикозу

Я працюю в медицині вже більше 30 років. Часто доводилося стикатися з проблемами по здоров’ю, але в цей раз мене наздогнав страшний варикоз. Постійні болі, роздуті вени, темні плями на ногах і навіть виразки. Терпіти вже не було сил

Мої колеги, твердили, що врятує тільки операція. Я почала використовувати дорогі мазі, на жаль не допомогли. Але, одна знайома порадила вдатися до народної медицини і приготувати мазь в домашніх умовах.

Тепер цим рецептом я ділюся з вами, можливо і вам він допоможе, також як і мені.

Що потрібно для мазі від варикозу?

Всіх інгредієнтів потрібно всього по одній столовій ложці.

  • Мед;
  • Свиняче сало (в топленому вигляді, в народі просто “смалець”);
  • Мазь Вишневського;
  • Рідке господарське мило;
  • Мазь Іхтіолова;
  • Свіжовичавлений сік ріпчастої цибулі;
  • Сік алое.

Вислухала я свою знайому і вирішила, дійсно в рецепті немає нічого небезпечного для здоров’я. Всі інгредієнти потрібно змішати в металевій мисці або будь-який каструлі, потім відправити на вогонь і підігріти до кипіння. Але, ні в якому разі не кип’ятити. Охолоджуємо приготовлену мазь. Вона готова до використання.

Мазь потрібно наносити щодня, потім обертати будь-якою бавовняною тканинною, слідом не туго фіксувати бинтом. З цією пов’язкою потрібно провести всю ніч і ще залишити на весь день. Потім знову ввечері нанести на ноги нову порцію мазі. І так – поки не закінчиться мазь.

Не обов’язково лягати на хірургічний стіл, як виявилося, потрібно знайти правильне лікування.

УВАГА! Вся надана інформація носить ознайомлювальний характер і не може бути використана без обов’язкової консультації з лікарем!

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал